online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Aktualu

Svarstote, koks būdas yra paprasčiausias knygas turėti savo rankose kaip įmanoma greičiau, tačiau sumokėti mažiau? REZERVUOKITE KNYGAS INTERNETU IR ATSIIMKITE PASIRINKTAME KNYGYNE „VAGA“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Knygynuose VAGA iki vasario 28 dienos vyksta akcija KAKĖS MAKĖS higienos produktams, kuriems taikoma net -25 proc. NUOLAIDA!

Kakė Makė - vienas mėgstamiausių šių dienų vaikų personažų. Nustebinkite savo mažuosius ir papuoškite ne tik vaikų knygų lentyną šmaikščiomis, bet pamokančiomis Kakės Makės knygelėmis, bet ir nepamirškite vonios kambario, kuriame, neabejojame, atsiradusios Kakės Makės higienos priemonės vaikučius kur kas labiau motyvuos imtis ne visuomet mėgstamos švarinimosi misijos!
 

Knygynai, kuriuose vyksta akcija:

Knygynas VAGA

Kur rasti?

PPC „OZAS“

Ozo g. 18, Vilnius

PC „BIG“

Ukmergės g. 369, Vilnius

PLC „MEGA“

Islandijos pl. 32, Kaunas

PC „SAVAS“

Savanorių pr. 346, Kaunas

PC „SAULĖS MIESTAS“

Tilžės g. 109, Šiauliai

Knygynų tinklo VAGA inicijuotas projektas „Literatūrinis teismas“ įgauna pagreitį ir kviečia prisijungti prie netradicinio knygos pažinimo.  Tai projektas, kuris sujungia literatūrą ir teisę, kai į kūrinį pasižiūrima kitais, netikėtais rakursais. Projekto metu teisminio proceso forma atliekama intelektinė, nestandartinė žymių Lietuvos ir užsienio literatūros kūrinių analizė, pateikiamos netikėtos kūrinio siužeto interpretacijos, suteikiama galimybė žiūrovams naujai pažiūrėti į kūrinį.

„Šiuo projektu net tik siekiame skatinti jaunus žmones su malonumu paimti knygą į rankas, bet ir  parodyti, kad knyga yra gyva ir ją galima interpretuoti iš įvairių žiūros taškų “,  - sako knygynų tinklo VAGA generalinis direktorius Vytas V. Petrošius.

Projekto „Literatūrinis teismas“ partneris – Mykolo Romerio universiteto teisės fakultetas, kuris talkina ne tik teisiniais klausimais, bet prisideda prie projekto įgyvendinimo.

„Mūsų vienas didžiausių pasiekimų – partnerystė su MRU Teisės fakultetu. Džiaugiamės sudominę rimtą, akademinę bendruomenę prisidėti prie švietėjiškos, jaunąją visuomenę ugdančios veiklos“ – pažymi Petrošius.

 

Projekte jau buvo surengtos trys bylos, išteisinti ar nuteisti trijų literatūros kūrinių personažai – Albero Kamiu „Svetimas“ (buvo teisiamas Merso), Žemaitės „Marti“ (kaltinamieji senoji Vingienė ir Vingių Jonas) bei Viljamo Šekspyro „Makbetas“ (kaltinamasis makbetas).  Lapkričio 9 ir 16  dienomis kviečiame į Jono Biliūno „Kliudžiau“, lapkričio 23 ir 30 dienomis – Patriko Suskindo „Kvepalai“, o gruodžio 7 ir 14 dienomis – Vinco Mykolaičio – Putino „Altorių šešėly“ bylas. Bylų nagrinėjimai vyksta knygyne VAGA (PPC „Ozas“) ir LR generalinėje prokuratūroje.

 

Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ (Vilniuje) duris atvėrė naujos kartos, sumanus knygynas VAGA. Atsinaujinęs knygynas vilniečius džiugina ne tik išskirtine knygyno aplinka, bet ir nauja „Libretto café“ kavine - vieta, kurioje ne tik gera gerti kavą, bet ir skaityti! Laukiame Jūsų knygyne VAGA bei kavinėje „Libretto café“!

 

 

            

 

        

 

Vertingiausios 2015 metų verstinės knygos rinkimai

Kviečiame balsuoti už leidyklos VAGA knygas, kurios yra nominuotos Vertingiausios 2015 verstinės knygos titului:

1. Jhumpa Lahiri „Bendravardis“. Elegantiškas, subtilus ir jaudinantis bengalų kilmės rašytojos Jhumpos Lahiri romanas Bendravardis plėtoja autorei itin svarbias imigrantų patirčių, kultūrų susidūrimo, ryšio tarp skirtingų kartų temas. Su stebėtinu įžvalgumu ji pasakoja ne tik apie vaikui parenkamo vardo svarbą ir tėvų puoselėjamas viltis, bet ir apie tai, kaip lėtai ir kartais skausmingai atrandame patys save.

2. Andrej Kurkov „Bikfordo pasaulis“. Tai romanas-fantasmagorija, patraukiantis drąsia ir spalvinga autoriaus – pasakininko – fantazija. Romanas pinamas iš kelių siužetinių linijų. Kūrinys sunkiai įtelpa į žanro rėmus, jį pamėgti gali ir istorijos, nuotykių literatūros mėgėjai, ir literatūrinio žodžio gurmanai.

3. Amy Bloom „Mums pasisekė“. „Mums pasisekė“ – nuostabiai parašytas romanas, pasakojantis apie sėkmę ir nesėkmes, laimę ir negandas, gyvenimo malonumus ir neišvengiamus pavojus, kurių pasitaiko tiek įprastose, tiek pačiose keisčiausiose šeimose. Nuo Bruklino grožio salonų iki Londono Vest Endo trapūs, keistoki, herojiški ir neužmirštami romano veikėjai myli, meluoja, apgaudinėja ir siekia išlikti.

BALSUOKTI

Grįžti į pradinį puslapį