2014 m. balandžio 25 d.,
penktadienis, 02:54
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA


Menotyros mokslų daktaro ir baleto aistruolio Helmuto Šabasevičiaus knyga „Trumpa Lietuvos baleto istorija“ iš pradžių pasirodė anglų kalba – ji buvo parengta Jeruzalės knygų mugei. Prabėgus beveik metams leidykla KRANTAI nusprendė ją išleisti lietuviškai tik jau papildytą naujausiais faktais. Pasak autoriaus, knygoje pateikiama svarbiausia informacija tiems, kurie nori sužinoti, ant kokio pagrindo išaugo tai, ką šiandien matome baleto scenoje. Ką apie šį leidinį mano Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina ir viena iš baleto mokyklos įkūrėjų bei pedagogių Eglės Špokaitė?
Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS