2014 m. balandžio 17 d.,
ketvirtadienis, 12:58
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA


Leidykla „Kronta“ išleido Vilties Garunkštytės-Butvydienės poezijos rinkinį „Vilties kelionė“. Kryme gimusi knygos autorė augo Kaune, kaip viena iš trijų bankininko dukterų. Įsigijusi vidurinės mokyklos mokytojos profesiją, ji ištekėjo už kavalerijos karininko. Lietuvą okupavus rusams, 1944 m. pasitraukė į Vokietiją, o 1949 m. emigravo į JAV. Mamos knygą Lietuvoje pristatė autorės dukra Krista Butvydas Bard - naujausia Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos paskirta garbės konsulė Jungtinėms Amerikos Valstijoms, kuri teigė, jog eilėraščiai motinai, pirmiausia, padėjo iškęsti kančią ir atgaivinti sielą.Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS