2014 m. balandžio 24 d.,
ketvirtadienis, 16:52
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA

JUOZAS MICKEVIČIUS
Tėvų ir protėvių žemė I knyga
Reitingas:
Balsų: 0
Leidykla "Regionų kultūrinių iniciatyvų", 2008, ISBN: 7581802

2008 m. Regionų kultūrinių iniciatyvų centras išleido istoriko, muziejininko, kraštotyrininko Juozo Mickevičiaus (1990 08 27 – 1984 11 10) rašytinio palikimo pirmąją knygą. Ji skirta Žemaičių krašto etnografijai. Leidinyje taip pat publikuojama J. Mickevičiaus darbų, saugomų Lietuvos bibliotekose ir archyvuose, bei jo darbų, paskelbtų knygose, periodiniuose leidiniuose, bibliografija, pluoštelis atsiminimų. J. Mickevičiaus rašytinis palikimas itin gausus – iš viso numatyta išleisti 4–5 knygas.
El. kaina: 27.16 Lt
Kaina knygyne: 29.20 Lt
Į krepšelį

Jūsų vertinimas:

Parašyk atsiliepimą apie knygą
Tavo atsiliepimas
Tavo vardas
0

Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS