2014 m. balandžio 24 d.,
ketvirtadienis, 21:17
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA

Jolanta Palidauskaitė
Valstybės tarnautojų etikos pagrindai
Reitingas:
Balsų: 0
Leidykla "Technologija", 2011, puslapių sk. 336, ISBN: 7020121

Vadovėlis rengtas pirmiausia orientuojantis į studentišką auditoriją, tačiau jis gali pasirodyti naudingas ir jau dirbantiems valstybės tarnautojams. Kai kurie klausimai bei temos dėl savo aktualumo kartojami, kai kurių klausimų (politikos etikos) buvo atsisakyta, įtrauktos naujos temos. Dėl nuolat besikeičiančių teisės aktų buvo atsisakyta minties dėti nuorodas į esamus ar buvusius Lietuvos Respublikos įstatymus ar įstatymų įgyvendinamuosius teisės aktus, kurie reglamentuoja valstybės tarnautojų veiklą.
El. kaina: 65.80 Lt
Kaina knygyne: 70.75 Lt
Į krepšelį

Jūsų vertinimas:

Parašyk atsiliepimą apie knygą
Tavo atsiliepimas
Tavo vardas
0

Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS