2014 m. balandžio 25 d.,
penktadienis, 05:36
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA

Robert Faricy, Luciana Pecoraio
Maldos gelmėje
Reitingas:
Balsų: 0
Leidykla "Katalikų pasaulio leidiniai", 2012, puslapių sk. 168, ISBN: 7529189

Kasdienis gyvenimas vyksta tik asmeninės kasdienės maldos kontekste. Svarbiausi apsisprendimai priimami kontempliatyvioje maldoje. Ši tema aptariama knygoje. Daug dėmesio skiriama šventiesiems Ignacui Lojolai, Teresei Avilietei ir Kryžiaus Jonui. Plačiai aptariama jų maldos patirtis siekiant, kad skaitytojas galėtų ją pritaikyti ir savo maldos gyvenime. Kiekviename puslapyje yra užuomina mąstymui, koks nors paprastas ir labai veiksmingas vaizdelis, padedantis atitrūkti nuo žemiškų dalykų ir ieškoti „aukštesnių“. Knyga rekomenduojama visiems, norintiems augti Dvasioje. Robertas Farici (Robert Faricy) – Jėzaus Draugijos narys, dvasinės teologijos profesorius, dėstęs Romos Popiežiškajame Grigaliaus universitete. Jis yra daugybės straipsnių bei knygų autorius. Lučiana Pekorajo (Luciana Pecoraio) – Jėzaus Širdies bendruomenės ir Jėzaus fondo, besirūpinančio apleistais vaikais, įkūrėja. Jau trisdešimt penkerius metus ji dirba kalėjimų institucijose, rūpinasi socialiniu kalinių reintegravimu.
El. kaina: 22.23 Lt
Kaina knygyne: 23.90 Lt
Į krepšelį

Jūsų vertinimas:

Parašyk atsiliepimą apie knygą
Tavo atsiliepimas
Tavo vardas
0

Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS