2014 m. balandžio 24 d.,
ketvirtadienis, 21:41
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA

Sudarytojas Leonidas Donskis
Lietuviškasis liberalizmas 2 (1)
Reitingas:
Balsų: 0
Leidykla "Versus aureus", 2012, puslapių sk. 304, ISBN: 7534347

Straipsnių rinkinyje spausdinamos Egidijaus Aleksandravičiaus, Mykolo Drungos ir Dariaus Kuolio mintys apie istorinę, politinę ir lyginamąją perspektyvą.
Ramūnas Vilpišauskas, Gintautas Mažeikis ir Rytis Bulota knygoje analizuoja liberalizmo teorinę refleksiją ir politinę praktiką Lietuvoje.
Vladimiras Laučius ir Aandrius Navickas į liberalizmą žvelgia iš konservatyvios filosofinės perspektyvos – kaip į modernų moralinį ir politinį projektą, modernybės pažadą ir sykiu nusivylimo juo istoriją.
Iš kairiosios perspektyvos liberalizmo sklaidą galios diskursuose ir mitologijose atveria Rasa Baločkaitė.
Vertingos medžiagos apie Lietuvos politinių liberalų istoriją, solidarumą, klaidas ir disonansus pateikia Eugenijus Gentvilas.
Rinkinio pabaigoje skaitytojai ras ir kitamanystei, visuomenės kritikai ir nonkonformizmui skirtas Leonido Donskio ir Tomo Venclovos esė.
El. kaina: 26.03 Lt
Kaina knygyne: 27.99 Lt
Į krepšelį

Jūsų vertinimas:

Adem 2013 m. rugsėjo 1 d.
Nejaugi taip ir liksime vesriu tauta.Pagrindine laisve yra galimybe pasalinti netinkama valdzia ar valdzios veikejus..Turetu buti uztikrinta neliecemybe privaciam turtui ir tik tokiam turtui,kuris igytas SAZININGAI.Visas nesazinyngais budais igytas turtas PRIVALO buti nacionalizuotas be jokiu islygu.Apriboti neadekvaciai atliktam darbui atlyginimai,ypac bankininku..Laisve-SAZINYNGAM,sazinyngai dibanciam Lietuvos pilieciui ,normalus atlyginimas. Uz gero specelisto atlyginima direktoriaus atlyginimas negali buti didesnis nei sesi kartai,nes ditektorius tikrai sesis kart sunkiau,ar daugiau nedirba,fiziskai neimanoma.Jeigu tai pasieksime,mes daug maz tikrai busime laisvi nuo nekontroliuojamo isnaudojimo. O kas ta -Laisvoji Rinka- pasiziurekite Naomi Klein is JAV, filma,- Soko doktrina. Sis filmas yra TAF tinklapyje (Tautos Ateities Forumas)


Parašyk atsiliepimą apie knygą
Tavo atsiliepimas
Tavo vardas
0

Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS