2014 m. balandžio 18 d.,
penktadienis, 21:11
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA

Geriausios praėjusių metų knygos „Silva Rerum“ autorė Kristina Sabaliauskaitė kelioms dienos į Lietuvą grįžo neatsitiktinai – leidyklai „Baltos lankos“ ji įteikė naujo kūrinio rankraštį.  Į XVII amžiaus Vilnių skaitytojus nukėlęs debiutinis autorės romanas baigėsi Jono Motiejaus Norvaišos mirtimi, tačiau, anaiptol, ne giminės istorija, nes dukros Uršulės įsčiose užsimezgė nauja gyvybė. Ar antroji knyga toliau pasakos apie Norvaišas?Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS