2014 m. rugsėjo 1 d.,
pirmadienis, 21:28
 

Knyga – nedidelis įrankis, pažadinantis mūsų sugebėjimą mąstyti; tai minties variklis, išjudinantis protą.

                                       
            Emilis Fagė

PAIEŠKA

Kazimieras Vitkauskas
Nepakeičiamas kaip motinos meilė. Kūdikio žindymas (13)
Reitingas:
Balsų: 27
Leidykla "Kazimieras Vitkauskas", 2009, puslapių sk. 320, ISBN: 8026493

Ši knyga yra pirmoji monografija žindymo tema parašyta Lietuvoje.

„Į ją sudėjau trisdešimties metų darbo poliklinikoje patirtį ir įspūdžius iš budėjimų ligoninėje, kurių metu teko prižiūrėti ir naujagimių sveikatą. Knygoje atskleista teorija ir praktiški patarimai remiasi ne perskaityta moksline literatūra, bet ir žiniomis, kurių sėmiausi specialiuose kursuose.“ (Kazimieras Vitkauskas)

Daugiau informacijos autoriaus svetainėje www.zindyk.lt
El. kaina: 27.62 Lt (8.00 €)
Kaina knygyne: 29.70 Lt (8.60 €)


Jūsų vertinimas:

Sigutė 2010 m. gegužės 10 d.
tikrai gera knyga. Man ji išslkaidė visas dar buvusias abejone žindyti ar nežindyti. Gerai kad ją perskaičiau dar laukdamasi vaikelio ir jau buvau pasiruošusi įveikti visas problemas, kuriu pasirodo vis tiek pasitaiko, kad ir kaip iš anksto viskas atrodė paprasta.

LIna 2010 m. rugsėjo 2 d.
Žindymo reikšmė neginčijama čia tai faktas ir labai svarbi kūdikiui. Tai jau žinoma šimtmečiais. Tačiau p. Vitkauskas iš gausos literatūros šaltinių matosi, kad naudojosi užsienio žurnalų straipsniais, kurie nepatvirtinti jokiais tyrimais. Pateikia daug chemijos žinių pats nebūdamas tos srities specialistas. Teiginiai kategoriški, pernelyg drąsūs, dažnai prasilenkiantys su tikrove. Tai diletanto iš provincijos rašliava.

Viltė 2010 m. rugsėjo 23 d.
Taip, Lina, knygos teiginiai drąsūs, nes paremti tikrai moksliniais straipsniais (kurie savo išvadas darė ne iš spėlionių, o atlikę rimtus tyrimus, ir patikrinti paties autoriaus trisdešimtmete vaikų gydytojo ir trijų vaikų tėvo patirtimi. Išties, jis dirba provincijoje, Žemaitijoje, ir dar tokiame rajone, kur iki tol kūdikių žindymo rodikliai buvo vieni žemiausių Lietuvoje. O dabar, daugiausia šio gydytojo aktyvios veiklos dėka – propaguojant žindymą, konsultuojant mamas ir mokant specialiuose kursuose medikus – Plungės rajone ilgai krūtimi maitinamų kūdikių yra gerokai daugiau, negu kituose to krašto rajonuose. Be reikalo jį vadinate diletantu - ar daug išvardintumėte, kad ir sostinės “mokslo daktarų”, turinčių daugiau ar bent tiek šios srities žinių, tokių, kurie, kaip K.Vitkauskas, studijavo tą dalyką Londono Universitete, Amerikos Pediatrų Akademijos seminaruose, stažavosi Anglijos ir Škotijos “Kūdikiui draugiškose ligoninėse”, savo pranešimus skaitė Europos ir Pasaulio gydytojų kongresuose.
O knyga “Nepakeičiamas kaip motinos meilė” parašyta ne dėl paukščiuko ropščiantis į aukštą karjerą (tas žmogus dirba eiliniu gydytoju), o nuoširdžiai stengiantis, kad ji ne tik suteiktų reikalingų žinių specialistams – gydytojams, akušerėms ir vaikų slaugytojoms, bet būtų lengvai suprantama ir naudinga kiekvienai ją skaitančiai būsimai ar jau vaikelį auginančiai mamytei.

Audra 2010 m. spalio 16 d.
Gerbiamos LInos pastaba kelia įtarimą, kad ši komentuotoja priklauso kategorijai gydytojų, kurie visą gyvenimą kūdikius nuodijo antibiotikais, o dabar dėl to sąžinė graužia

Rimante 2010 m. spalio 24 d.
Savo, nors ir jaunos mamos, patirtimi, įsitikinau, jog knyga labai naudinga. Ten perskaityta informacija mane ne tik išvadavo nuo abejonių, žindyti ar ne, bet jau išgelbėjo nuo spenelių skausmų ir mastito, o mano mažąją dukrytę - nuo mamytės pieno trūkumo ir mišinių, kurie, kokiose gražiose dėžutėse bebūtų supakuoti, iš tikrųjų tėra tik gyvulio pieno miltų konservai.

Esu laiminga, ir todėl labai drąsi šitai rašyti: tikrai gera knyga ir ypač reikalinga paskaitinėti jau prieš gimdymą. Būtų labai prasminga dovanėlė nėštukėms!

Palaja 2011 m. kovo 23 d.
Nuostabi knyga. Zindau dukryte 1 m. 5 men. Zindymas bene nuostabiausias dalykas motinysteje! O si knyga tai tik patvirtino, koks gyvybiskai svarbus kudikiams yra motinos pienas. Pritariu, kad tai butu puiki dovana nestukems, ir zindyvems, ir besilaukiancios jau ne pirmo vaikelio!

Ieva 2011 m. gegužės 9 d.
Knygos dar neskaiciau, bet butunai paskaitysiu. Budama nescia nesupratau kam tiek daug apie zindyma kalbama ir rasoma. Buta cia ko. O is tiesu zindymas bene sunkiausia motinystes dalis. O dar kai tiek mazai apie ji zinoma, ir tiek daug klaidingu patarimui aplinkui - is gydytoju, is artimu zmoniu.

Kristina 2011 m. rugsėjo 5 d.
Tikrai puiki knyga, visom mamom kurios nori savo kūdikiui gero verta paskaityti, ir skaityti kada laukiatės o ne kai jau gimsta, nors geram dalykui nevėlu niekada, aš labai džiaugiuosi kad perskaičiau, nes pakeitė mano mąstymą apie žindymą ir kiekvieną dieną dėkoju knygos autoriui, kad nedrįstu galvoti, kad pas mane dingo pienas :D nes jis nedingsta. Ir ištikrųjų sėkmingai maitinu. Ačiū

Kristina 2011 m. rugsėjo 5 d.
Tikrai puiki knyga, visom mamom kurios nori savo kūdikiui gero verta paskaityti, ir skaityti kada laukiatės o ne kai jau gimsta, nors geram dalykui nevėlu niekada, aš labai džiaugiuosi kad perskaičiau, nes pakeitė mano mąstymą apie žindymą ir kiekvieną dieną dėkoju knygos autoriui, kad nedrįstu galvoti, kad pas mane dingo pienas :D nes jis nedingsta. Ir ištikrųjų sėkmingai maitinu. Ačiū

agne 2012 m. kovo 20 d.
nuostabi knyga!!!

Jūratė 2012 m. rugpjūčio 22 d.
Rekomenduoju visoms paskaityti šia knyga - nuostabi knyga. Skaičiau ir prieš gimdymą ir jau po. Pasiruošiau žindymui nuo-iki. Aišku apie ligas labai nesigilinau, nes paskui gali prisigalvot, kad jau kažkuri liga atsiranda :) Šią dalį galima buvo ir praleist, bet bendram išprusimui tikrai buvo įdomu. Ačiū gydytojui už tokią knygą!

Erika 2013 m. gegužės 23 d.
Man ši knyga buvo pati geriausia investicija ruošiantis vaiko atėjimui. Sakau nuoširdžiai. Gavau žinių, kurios man padėjo pradžioje sėkmingai žindyti, neklausyti vis tik gero linkinčių, tačiau klaidingai galvojančių tetų, močiutės patarimų. Jos ir dabar nesupranta, kaip galiu žindyti vaiką, kuriam jau virš 2 m. :)

Rita 2013 m. birželio 27 d.
PUIKI knyga!!! Rekomenduoju ja skaityti ne tik mamoms bet ir tėčiams, kad geriau suprastu žindančias mamas ir neklaustu "ir vėl valgo?", "vis dar valgo?" :))))))) musu mažutėlei 21mėn. Ir vis dar sėkmingai maitinu. Ačiū autoriui.


Parašyk atsiliepimą apie knygą
Tavo atsiliepimas
Tavo vardas
0

Aktualu


KVIETIMAS! Drauge su leidykla VAGA kviečiame Jus rugsėjo 5 - 7 dienomis į Sostinės dienas"! Nepamirškite renginių sūkuriuose aplankyti leidyklos VAGA palapinės, kurioje galėsite įsigyti geriausių knygų geriausiomis kainomis. Nes Vilnius įkvepia skaityti!

 
 
 
Ką skaito ir rekomenduoja skaityti Knygynų tinklo VAGA darbuotojos? Mūsų knygynų sielos apie darbą knygyne bei mėgstamiausius skaitinius:
 
 
 

 
 
 
 
 
REKOMENDUOJAME


 

 
 






TOP 10
2014 m.  rugpjūtis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


 



 

 



 



Daugiau >>




LEIDYKLOS VAGA ANONSAI

 



PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS