2014 m. balandžio 24 d.,
ketvirtadienis, 21:41
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA


Leidykla VAGA 2009 m. pabaigoje išleido „Kapitalo“ - genialiojo kapitalizmo kritiko K. Marxo veikalo - pirmąjį tomą, todėl 2010 m. sausio 21 d. Šiuolaikinio meno centro (ŠMC) skaitykloje Laisvasis universitetas (LUNI) ir VAGOS leidykla surengė atvirą diskusiją „Ar Lietuvai reikia K. Marxo „Kapitalo“?“ (diskusijoje dalyvavo ekonomistas prof. Jonas Čičinskas, NK95 narys filosofas prof. Andrius Bielskis, VAGOS leidyklos generalinis direktorius Vytas V. Petrošius bei renginio moderatorius - Darius Pocevičius).

Akimirkos iš knygos pristatymo ŠMC skaitykloje.Ar Lietuvai reikia K. Markso „Kapitalo“?Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS