online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Renginiai ir konkursai

Leidyklos „Vaga“ renginių programa

Šių metų vasario 23-26 dienomis visa Lietuva būriuosis Litexpo rūmuose, mat vyks jau 18-oji Vilniaus knygų mugė! Kviečiame į leidyklos „Vaga“ renginius!

KETVIRTADIENIS ( vasario 23 d.)

  1. KAZYS SAJA pristatys naujausią knygą „TUO TAKU TEN“.

Rašytojų kampas, 16 val. Dalyvauja autorius.

PENKTADIENIS ( vasario 24 d.)

  1. PASKAITA: „Kaip sukurti produktą, kad jis taptų populiarus?“ (Pagal Jonah Berger „Užkrečiama: kodėl daiktai ar idėjos tampa populiarūs“)

Konferencijų salė 3.1, 11 val. Dalyvauja Deividas Budginas, Martynas Karčiauskas

 

  1. RASOS AŠKINYTĖS knygos „GLESUM“ pristatymas

Konferencijų salė 5.2, 18 val. Dalyvau autorė, Laura Sintija – Černiauskaitė, Daiva Čepauskaitė, Virginija Cibarauskė, Jūratė Čerškutė

ŠEŠTADIENIS (vasario 25 d.)

  1. Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumas „SŪDUVA –TERRA SUDORUM – šviesos išpasakota“

Rašytojų kampas, 11 val. Dalyvauja autorius, Alfredas Bumblauskas (moderatorius), Stanislovas Žvirgždas, Virginijus Kinčinaitis

 

  1. Gintaras Kaltenis „Pašto kelias žirgais ir karietomis“

Konferencijų salė 5.5, 11 val. Dalyvauja autorius, Saulius Pilinkus (moderatorius), Gintautas Babravičius, Libertas Klimka, Egidijus Musteikis.

 

  1. Jono  Žakaičio elektroninės knygos „90s“ pristatymas

Rašytojų kampas, 20 val. Dalyvauja autorius.

SEKMADIENIS ( vasario 26 d.)

  1. Literatūrinis teismas:  Jono Biliūno „Brisiaus galas“

Vaikų scena, 11 val.

VISA KNYGŲ MUGĖS PROGRAMA ČIA

Knygos „Pragaro ambulatorija“ pristatymas

Vasario 9 dieną (ketvirtadienį), 19 val. knygyne VAGA (PLC „Mega“) vyks TOP 10 karaliaujančios Andriaus Černiausko knygos „Pragaro ambulatorija“ pristatymas!

Andrius Černauskas (g. 1989) – skubiosios medicinos gydytojas rezidentas. Gimęs, augęs ir mokyklą baigęs Tauragės krašte, medicinos mokslo žinių ir praktikos sėmėsi iš Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslo žmonių. Šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje. “Pragaro ambulatorija” – knyga apie Skubiosios pagalbos skyrių. Vietą, į kurią niekas nenori patekti. Vietą, kurioje gyvenimas verda dieną ir naktį. Vietą, iš kurios galite išeiti džiūgaudamas, kad viskas gerai ir diagnozė ne tokia baisi, kaip atrodė, arba sulinkęs po gąsdinančios žinios našta. Ten kraujas, aimanos, nuogąstavimai, įsivaizduojamos ir tikros ligos, lūžiai… Ir gydytojai.

Apie tai renginyje! Laukiame Jūsų!

 

 

Knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ pristatymas!

Vasario 20 dieną (pirmadienį), 19 val. knygyne VAGA (PPC „Ozas“) ir vasario 21 dieną (antradienį), 19 val. knygyne VAGA (PLC „Mega“) vyks kunigo Algird Toliato knygos „Žmogaus ir Dievo metai“ pristatymas.

„Žmogaus ir Dievo metai“ – liturginių metų pamokslų ciklas. Remdamasis Šventuoju Raštu ir interpretuodamas jo fragmentus autorius kalba apie dvasines ir dorovines žmogaus vertybes, atskleidžia pozityvų požiūrį į žmogaus ir Dievo santykį, dėsto tikėjimo tiesas. Liturginiai metai – tai kasmet pasikartojantis Dievo ir žmogaus gyvenimo ciklas. Prasideda puošniu pasiruošiamuoju advento laikotarpiu ir baigiasi Kalėdomis – Dievo ir žmogaus gimimu mūsų sielose, kur esame tik mes, nuogi ir pažeidžiami, kažkur palikę savo tobulybės įvaizdžius. Liturginis laikas teka ir bręsta per įvairius kasdienius ir nepaprastus gyvenimo įvykius. Eina asketiškos gavėnios dykuma – tai palaiminimo, širdies ir minčių apsivalymo metas, kulminuojantis per šv. Velykas, vedančias Žmogaus Sūnų per mylimo žmogaus išdavystę, per atstūmimą...

Maloniai laukiame. Renginys NEMOKAMAS.

Diskusija „Ar teatras atviras pabėgialiams?“

Vasario 4 d. (šeštadienį),  16 val. knygyne VAGA (PPC „Ozas“) kviečiame į  diskusiją „Ar teatras atviras pabėgialiams?“ Dalyvaus spektaklio „Europiečiai” režisierius Paulius Ignatavičius, scenografė ir kostiumų dailininkė Goda Palekaitė, aktorė Elžbieta Latėnaitė ir Egdūnas Račius, VDU Regionistikos katedros profesorius, islamo tyrinėtojas, religijotyrininkas. Diskusiją moderuos teatrologė Goda Dapšytė.

Vilniaus mažojo teatro spektaklio „Europiečiai” kūrybinė komanda kviečia į susitikimą / diskusiją tema, kuri atspindi vieną iš šiandieninės Europos skaudulių – pabėgėlių krizę. Susitikime kalbėsime apie politinių aktualijų atspindį mene, iššūkius ir galimybes su kuriomis susiduria šį rizikingą kelią pasirinkę kūrėjai. Kelsime klausimus, ar visuomenei įdomus politinis, kasdienybės realijoms neabejingas  teatras.

Kūrybinės dirbtuvės su „ARTmanija“

Vasario 19 dieną (sekmadienį), 12.00 ir 15.00 knygyne knygyne VAGA (PPC „Ozas“) susitikite su šauniuoju „ARTManija“ kolektyvu!

12 val. Dekoruojame dekupažo technika.

15 val. Sospeso trasparente papuošalo kūrimas.

Užsiėmimų kaina 10 Eur.

*Į kainą įkaičiuotos visos priemonės. Dekoruotas daiktas lieka jums.

Būtina registracija: erika@artmanija.lt

 

Grįžti į pradinį puslapį