online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Renginiai ir konkursai

Geležinės Lapės knygos pristatymas

Populiarioji Geležinė Lapė sausio 26 dieną (ketvirtadienį), 19.00 knygyne VAGA (PLC „Mega“) pristatys skaitytojams knygą „Didžioji iliustruota Geležinės Lapės knyga“!

Geležinės Lapės misija – edukuoti žmones, todėl internetuose ji pateikia nutikimus, dialogus, įdomius faktus bei duoda praktiškų patarimų tam, kad žmonės lengviau susigaudytų pasaulyje arba sužinotų, ką konkrečiai jiems reikia veikti. Kadangi Geležinė Lapė yra feisbuko, instagramo ir kitų internetų žvaigždė, tai šioje knygoje nurodyta, ką konkrečiai turėtum daryti, kad ir tu taptum sėkminga!

Sėkmingas vakaras garantuotas! Laukiame Jūsų! Renginys NEMOKAMAS.

Knygos „Kaip tapti dama“ II-osios dalies pristatymas

Sausio 26 dieną (ketvirtadienį), 18.30 knygyne VAGA (PPC „Ozas“) kviečiame į Eglės Zakaraitės II-osios knygos „Kaip tapti dama“ dalies pristatymą!

Marinos vyras Edgaras pabudo iš komos iškart po Kalėdų, tačiau ne toks, kaip prieš užmigdamas. Neprarasdama tikėjimo ir vilties ji tikisi geriausio, todėl sprendžia vyro paliktas finansines problemas. Gyvenimas pasikeičia, kai ji susipažįsta su advokatu Damjanu, verslininku Benu bei sutinka seną savo vaikystės draugą Paulių…

Beje, jei neskaitėte „Kaip tapti dama“ pirmosios knygos, kviečiame perskaityti!

Seminaras „Atsisakius gliuteno“

Sausio 16 dieną (pirmadienį), 19.00 knygyne VAGA maloniai Jūsų laukiame Kristinos Pozingytės, knygos „Gyvenimas be gliuteno“ autorės, seminare „Atsisakius gliuteno“!

Seminaras skirtas ne tik tiems, kurie serga autoimunine liga celiakija ar turi neceliakinį jautrumą gliutenui, bet ir tiems, kurie svarsto jo atsisakyti dėl geresnės gyvenimo kokybės.  Autorė – diplomuotos sveikos gyvensenos specialistė – pasakos apie asmeninę patirtį, kaip josios gyvenimas turėjo prasidėti iš naujo, kai sužinojo, jog orgaizmas netoleruoja gliuteno. Taip pat seminare naujojo gyvenimo be gliuteno etapai, apimantys gydymą, mitybą, gyvenamosios aplinkos ir viso socialinio gyvenimo kūrimą.

Sausio 29 dieną (sekmadienį), 15.00 knygyne VAGA (PPC „Ozas“) kviečiame į projekto “Feel the light” pristatymą!

„Feel the Light“ fotografai kuria įspūdingas fotografijas piešimo šviesa technika. Tai tarsi fotografijos ir dailės sintezė, kai aplinka tampa "popieriumi", „teptuku“ – šviesa, o piešinius fiksuoja ir amžina - fotoaparatas.

Kviečiame knygyno svečius susipažinti ir pamatyti gyvai kaip kuriamos šios unikalios fotografijos. Kiekvienas norintis galės tapti nuotraukų herojumi!

Renginys NEMOKAMAS

Knygos „Gyvenimas be gliuteno“ pristatymas

 

Kas tas gliutenas ir kodėl jo reikia vengti? Kodėl žmonės atrodo kur kas laimingesni, kai valgo tokį maistą, kuriame jo nėra? Taip pat - kaip žingsnis po žingsnio tokio maisto atsisakyti... Autorė sako: Tai yra knyga, kokią aš būčiau norėjusi gauti, kai man buvo paskirta dieta be gliuteno. Tuo metu apie tai nieko nežinojau ir nebuvo nieko, kas galėtų patarti ir padėti. O taip norėjosi, kad kas pasakytų: „Nuo šiol viskas bus taip”, „Tai valgyti galėsi, o to jau ne”, „Štai taip turėsi persitvarkyti savo aplinką”, „Turėsi saugotis to ir ano”.

Akimirkos iš gruodžio 16 dieną vykusio renginio knygyne VAGA (PPC „Ozas“):

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Grįžti į pradinį puslapį