2014 m. balandžio 19 d.,
šeštadienis, 17:29
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA


Leidykla „Alma littera“ išleido pirmą žurnalistės Saulės Sakalauskaitės-Pauliuvienės knygą „Sudužusių širdžių diena“. Romane autorė aprašo skausmingą kelią į suvokimą, kad didžiausia gyvenimo vertybė – tai šeima, o jos išsaugojimas priklauso ir nuo vyro, ir nuo moters pastangų. Kaip pati autorė apibūdintų šią knygą ir kodėl ji jai kilo noras pasakoti tokią jautrią istoriją? Ar meilės romano žanras jai buvo kūrybinis iššūkis, ar labiau stilistiniai rėmai?
Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS