2014 m. balandžio 25 d.,
penktadienis, 05:36
 

Mokykitės ir skaitykite. Skaitykite vertingas knygas. Visa kita padarys gyvenimas.

                                       
                                    Fiodoras Dostojevskis

PAIEŠKA

Kodėl  leidykla "Baltos lankos" nusprendė pataisyti ir atnaujinti daugiau nei prieš šimtą metų pasaulyje pasirodžiusią, o lietuvių kalba jau ketvirtą kartą leidžiamą knygą? Ar meile gamtai, nuotykiams ir skautams kiekvieną užkrečianti knyga „Skautybė berniukams" bus įdomi didesniam skaitytojų ratui? Į šiuos ir kitus klausimus apie knygą atsako leidyklos "Baltos lankos" leidybos projektų vadovė Audronė Zdanevičienė.Aktualu


„Žydiškų daiktų kambarys" - tai trečiasis žinomos žurnalistės ir rašytojos Audronės Urbonaitės romanas. Interviu su autore apie naujausią Jos knygą, kūrybą ir gyvenimą.2014 metų vasario 20-23 dienomis vykusioje 15—ojoje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta ne viena kulinarinė knyga, tarp jų ir „Pasaulio puodais" pavadinta žurnalisto, laidų vedėjoir keliautojo Vytaro Radzevčiaus knyga, kurioje „garuoja" daugybės patiekalų receptų iš įvairiausių pasaulio šalių.
Fotomenininko Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumo „Žemaitėjė - mona meilė" pristatymas. Fotoalbume užfiksuoti ne tik Žemaitijos, bet ir visos Lietuvos istorijai bei kultūrai reikšmingi ir svarbūs įvykiai, vietos, legendos ir, žinoma, gražūs, talentingi, spalvingi Žemaitijos žmonės.
 
REKOMENDUOJAME
 TOP 10
2014 m. balandis

Grožinė
literatūra


Negrožinė
literatūra


  

 
 

 


Daugiau >>
LEIDYKLOS VAGA ANONSAI
PASAULINĖS LITERATŪROS BIBLIOTEKOS 
SERIJOS KNYGOS