online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
154 profesionalo patarimai prieš mat. egzaminą
0 įvertinimai

154 profesionalo patarimai prieš mat. egzaminą

Bronislovas Burgis
Leidykla: Šviesa
Leidimo metai: 2018
Viršelis:
Puslapių: 102
ISBN: 978543006854
Internetu: 8.98 €
Knygyne: 9.45 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Visi tavo mokykliniai vadovėliai labai tvarkingi: viskas išdėstyta nuosekliai, viskas suskirstyta į temas. Ateini į egzaminą – chaosas: čia uždavinys iš vienos temos, čia – iš kitos; iš tos temos trys uždaviniai, iš tų temų – ne vieno uždavinio... Mokytojai geri – visada pasako, koks uždavinys lengvesnis, koks sunkesnis. Ateini į egzaminą – suprask pats. Tiesa, kartais prie uždavinio nurodyta jo vertė balais, kartais parašyta „easy“, „medium“, „hard“, bet tai tik tų, kurie pateikė uždavinius, tokia nuomonė. Tau gali atrodyti visai kitaip... Štai mes tau ir siūlome tokį „treniruoklį“, parengtą išsiaiškinus, koks tas PUPP (Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas), VBE (Valstybinis brandos egzaminas), SAT (Scholastic Aptitude Test), GRE (Graduate Record Examination) ir panašūs egzaminai. Pirmoji dalis – sąlygos. Greta vaikiško uždavinio septintokui, solidus uždavinys abiturientui. Atpažinsi? Mokėsi pasirinkti? Antroji dalis... Praleisk! Pirma išspręsk pats. Pasižiūrėk atsakymą (trečioji dalis). Bet net tuo atveju, jei išsprendei, jei gavai tokį atsakymą, koks nurodytas knygoje, vis tiek po to pasižiūrėk, kap mes tą uždavinį išsprendėme. Dvi galvos geriau nei viena, tiesa? Pasigėrėk savimi – tu išsprendei gražiau, parasčiau! Arba pasimokyk iš mūsų.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes