online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
2020 DARBO KNYGA - KALENDORIUS SU ASTROLOGINĖMIS REKOMENDACIJOMIS
0 įvertinimai

2020 DARBO KNYGA - KALENDORIUS SU ASTROLOGINĖMIS REKOMENDACIJOMIS

Astro Ganesa
Leidykla:
Leidimo metai: 2019
Viršelis:
Puslapių: 400
ISBN: 978609475409
Internetu: 13.52 €
Knygyne: 15.90 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Kiekvienas žmogus nori gyventi geriau, sulaukti didelės likimo sėkmės. Lengviau eiti gyvenimo keliu, kuriame gausu įvairių pasirinkimų: norų, sprendimų, net pagundų. Todėl ne vieną kamuoja klausimas: ,,Kaip nesuklysti?” Vieni mano, jog viskas nuspręsta iš aukščiau, neabejoja savo būties fatališkumu ir nuolankiai paklūsta gyvenimo iššūkiams. Kiti tiki savo didžiulėmis jėgomis kurti likimą, todėl aktyviai domisi, ieško, ir jiems pavyksta. Yra tik viena visiems tiesa: žmogus – Visatos dalis, todėl tarpusavio sąveika neišvengiama. Tačiau kiekvienas iš mūsų turime įtakos savo gyvenimui. Žmogų nuolat veikia ne tik gamtinė aplinka, bet ir dangaus kūnai neabejotinai turi reikšmės mūsų savijautai, sveikatai, nuotaikai, net gyvenimo įvykiams. Jie iš dalies lemia, ar sėkmingai, ar nesėkmingai susiklostys mūsų būtis. Svarbiausia, kaip žmogus reaguoja, kaip suvokia, kaip geba prisitaikyti, kokį atsaką skleidžia. Todėl vieni nesąmoningai netinkamu metu daro svarbiausius gyvenimo sprendimus, drąsiai žengia rizikingus žingsnius, o po to koneveikia likimą, aplinkinius dėl patirtų nesėkmių. O kiti stebi, analizuoja, domisi, klausia, tariasi ir netinkamu metu atsisako svarbių sprendimų, būna atsargesni, laukia palankesnių dienų - taigi ramiau bei sėkmingiau nueina jiems skirtą gyvenimo kelią. Žmogus visada gali pasirinkti. Kuo didesnis sąmoningumas, savųjų galių suvokimas ir gebėjimas prisitaikyti prie jį veikiančios aplinkos, tuo gražesnis, harmoningesnis jo egzistencijos sąlytis su Visata.

 Šių laikų žmogus nuolat skubantis. Laikas tapo tam tikra prabanga, todėl, ne tik verslo žmogui, bet kiekvienam būtina numatyti dienos darbus, planuoti laiką, nes jo visada stinga. Ši knyga padės gyventi  taip, kad kiekviena diena būtų sėkminga bei produktyvi. Ji kasdien bus šalia, žengs drauge, patars, padės, padrąsins, gal net nuramins.

 

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes