online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00

x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Aktualu

Pirkite knygynuose VAGA ir gaukite 100 GB vietos savo failams!

Visiems perkantiems knygynuose VAGA dovanojame bilietą, su kuriuo gausite net 100 GB vietos savo failams Getspace platformoje.

Kviečiame prisijungti prie VAGA komandos

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 33 knygynų tinklą įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio, be to siūlome platų dovaninių prekių asortimentą. Atsižvelgdamas į klientų poreikius, profesionalus knygyno kolektyvas visada padės išsirinkti iš gausybės prekių.

KNYGYNO VADOVAS

Darbo aprašymas

  • Sėkmingos knygyno veiklos užtikrinimas;
  • Aukščiausių klientų aptarnavimo standartų užtikrinimas;
  • Efektyvus personalo darbo organizavimas, koordinavimas, apmokymas bei ugdymas, konstruktyvaus grįžtamojo ryšio teikimas;
  • Prekių užsakymas bei priėmimas;
  • Dokumentacijos pildymas bei grynųjų pinigų apskaitos tvarkymas.

Reikalavimai

  • Vadovaujamo darbo patirtis mažmeninėje prekyboje;
  • Gebėjimas efektyviai organizuoti komandos darbą;
  • Konfliktų valdymo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, organizuotumas, atsakingumas, sąžiningumas;
  • Domėjimasis leidyba ir literatūros naujienomis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Atlyginimo priedus, priklausančius nuo pardavimų;
  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Realias karjeros galimybes.

Siųskite savo CV  į el. paštą  personalas@vaga.lt

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „VAGOS prekyba“ personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Vilniaus mieste užsakytas prekes pristatome tą pačią dieną!

Mieli klientai!

Siūlome naudotis nauja paslauga: Vilniaus mieste Jūsų užsakytas prekes pristatysime tą pačią dieną!

Užsakytos prekės klientui pristatomos 2 kartus per dieną:

  1. užsakymai, pateikti iki 12:00, pristatomi iki 16:30,
  2. uzsakymai, pateikti iki 16:00, pristatomi iki 21:30.

Pirkimo procesas lieka įprastas. Jei pageidaujamą prekę turime sandėlyje Vilniuje, užsakymo-atsiskaitymo lange atsiras užsakymo būdas „Pristatymas Vilniuje".

Ar prekę turime sandėlyje, galite sužinoti, rinkdamiesi knygas el. parduotuvėje. Prekės lange spauskite skirtuką „Kuriame knygyne įsigyti". Jei knygynų sąraše matote „PPC Ozas, Ozo g. 18, Vilnius", prekę pristatysime tą pačią dieną.

Pristatyti bus tik apmokėti užsakymai.

Atsiskaityti galima internetinės bankininkystės sistema arba banko kortele internetu.

Pristatome žemėlapyje pažymėtoje teritorijoje:

Ačiū, kad perkate!

KNYGYNO PARDAVĖJA (-S) – KONSULTANTĖ (-AS)

Jei myli knygas ir popierinių puslapių šlamesį,
gebi skleisti knygų skaitymo džiaugsmą aplink save,

esi pardavimų žmogus,
junkis prie VAGOS knygynų kolektyvo!

DARBO DIENĄ

  • Aktyviai bendrautum su knygyno klientais;
  • Teiktum profesionalią pagalbą, išsirenkant labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes;
  • Vykdytum aktyvius pardavimus;
  • Aptarnautum klientus prie kasos;
  • Prisidėtum prie asortimento išdėstymo ir prekybos salės tvarkos palaikymo.

IŠ JŪSŲ TIKIMĖS

  • Puikių bendravimo įgūdžių;
  • Taisyklingos lietuvių kalbos (privalumas būtų rusų ir anglų kalbos žinios);
  • Entuziazmo ir aktyvumo;
  • Meilės knygoms;
  • Darbo kompiuteriu ir kasos aparatu įgūdžių.

MES JUMS SIŪLOME

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Galimybę pirmam susipažinti su naujai išleistomis knygomis;

Svarstote, koks būdas yra paprasčiausias knygas turėti savo rankose kaip įmanoma greičiau, tačiau sumokėti mažiau? REZERVUOKITE KNYGAS INTERNETU IR ATSIIMKITE PASIRINKTAME KNYGYNE „VAGA“.

Grįžti į pradinį puslapį