online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00

x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Kviečiame prisijungti prie VAGA komandos

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 33 knygynų tinklą įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio, be to siūlome platų dovaninių prekių asortimentą. Atsižvelgdamas į klientų poreikius, profesionalus knygyno kolektyvas visada padės išsirinkti iš gausybės prekių.

KNYGYNO VADOVAS

Darbo aprašymas

  • Sėkmingos knygyno veiklos užtikrinimas;
  • Aukščiausių klientų aptarnavimo standartų užtikrinimas;
  • Efektyvus personalo darbo organizavimas, koordinavimas, apmokymas bei ugdymas, konstruktyvaus grįžtamojo ryšio teikimas;
  • Prekių užsakymas bei priėmimas;
  • Dokumentacijos pildymas bei grynųjų pinigų apskaitos tvarkymas.

Reikalavimai

  • Vadovaujamo darbo patirtis mažmeninėje prekyboje;
  • Gebėjimas efektyviai organizuoti komandos darbą;
  • Konfliktų valdymo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, organizuotumas, atsakingumas, sąžiningumas;
  • Domėjimasis leidyba ir literatūros naujienomis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Atlyginimo priedus, priklausančius nuo pardavimų;
  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Realias karjeros galimybes.

Siųskite savo CV  į el. paštą  personalas@vaga.lt

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „VAGOS prekyba“ personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Grįžti į visus aktualu įrašus