online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
30
Aplink mane - vien tik psichopatai
0 įvertinimai

Aplink mane - vien tik psichopatai

Thomas Erikson
Leidykla: Lectio divina
Leidimo metai: 2019
Viršelis:
Puslapių: 270
ISBN: 978609484040
Internetu: 10.95 €
Knygyne: 15.65 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Jie suvilioja ir apmulkina. Jie meluoja ir manipuliuoja, jie yra vagys ir parazitai. Jie semiasi energijos žlugdydami kitus žmones. Tai jų svarbiausias energijos šaltinis. Jie – psichopatai. Ir jie kažkur šalia

 

                      Pavadinimas Aplink mane – vien tik psichopatai buvo pasirinktas neatsitiktinai, nes aplink mus psichopatų yra daug daugiau, nei daugelis žmonių įsivaizduoja. Ši knyga padės Jums atpažinti manipuliacijų meistrą, ir, su tokiu susidūrus, nuo jo apsisaugoti.

Dažnai psichopato auka tapęs žmogus net praranda norą gyventi. Jis pasiduoda ir atrofuojasi psichologiškai arba, blogiausiu atveju, užsineria kilpą ant kaklo.

Perskaičius šią knygą kurį laiką gali būti sunku užmigti naktį.

Knygos paskirtis - ne gąsdinti ar paskatinti pradėti įtarinėti supančius žmones. Priešingai - išmokyti atskirti, kuriais žmonėmis galite pasitikėti, o kurie – piktavaliai manipuliatoriai. Nesvarbu, ar esate įmonės vadovas, ieškantis naujo pavaduotojo, ar moteris, mananti sutikusį tą vienintelį – išmoksite atskirti, kurie iš aplinkinių yra nuoširdūs, o kurie ne. Sveikas požiūris į supančius žmones padės jums išvengti santykių katastrofos, tausos jūsų emocijas, apsaugos jūsų pasitikėjimą savimi ir jūsų pinigus.

      Įdomioje kelionėje didesnio sąmoningumo link, sužinosite:

Kas iš tiesų yra psichopatas?

Kaip nuo jų apsiginti?

Kaip atsikratyti jus supančių idiotų?

Kodėl norime vienas kitą apgaudinėti?

Kaip žmonėmis manipuliuoja skirtingų „spalvų“ individai:

      Ar tarp psichopatų tikrai daugiausia raudonųjų?

      Geltonieji manipuliatoriai yra psichopatai!

       Ar pasyvieji žalieji gali būti psichopatai…?

       Šaltas mėlynas perfekcionistas – manipuliatorius iš prigimties!

Kaip psichopatai manipuliuoja raudonaisiais, geltonaisiais, žaliaisiais ir mėlynaisiais?

Konkrečias ir gerai žinomos technikas, kuriomis gali naudotis įgudęs manipuliatorius

Kaip išvengti manipuliacijos, kai manipuliatorius nėra psichopatas?

 Ir ką daryti, jei niekas nepadeda?

    

      Tai jau antroji lietuvių kalba leidžiama šio autoriaus knyga ir pasaulinio bestselerio Aplink mane – vieni idiotai fenomenalus tęsinys.

      Thomas Eriksonas – žmonių elgesio specialistas, kriminalinių romanų autorius ir lyderystės treneris. Daugelį metų specializuojasi organizacijų elgesio tyrimuose ir konsultuoja stambiausias Švedijos kompanijas. Žmonių elgesį ir manipuliacijas nagrinėjančios jo knygos Aplink mane – vien tik idiotai ir Aplink mane – vien tik psichopatai tapo sensacija Švedijoje ir visoje Skandinavijoje, o netrukus užkariavo visą pasaulį. 2019m. pradžioje Aplink mane – vien tik idiotai buvo išleisti beveik 40 kalbų, daugiau, nei 1,5 mln. egzempliorių ir kas mėnesį pasirodo vis nauja kalba, įskaitant – japonų.

Vertė: Lina Balsevičienė

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes