online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Atsip*sk nuo savęs
0 įvertinimai

Atsip*sk nuo savęs

Gary John Bishop
Leidykla: Tobulėjimo projektai
Leidimo metai: 2019
Viršelis: Minkštas
Puslapių: 224
ISBN: 978609821019
Internetu: 11.86 €
Knygyne: 13.95 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Nori tikėk, nori ne, bet šiandien gyveni gyvenimą, kurį nori – ir esi vertas – gyventi.
Atsibodo? Nepatinka? Imkis pokyčių, semdamasis įkvėpimo iš Gary John Bishop knygos „Atsip*sk nuo savęs“. Knyga parašyta kiekvienam, kuriam reikia gero spyrio į užpakalį.

Lyg voverei suktis uždarame rate gal ir smagu, bet kai supranti, jog tai niekur neveda, apima neviltis. Užuot jautęsis prastai, pabandyk rasti atsakymą, kodėl atsidūrei tokioje, švelniai tariant, *ūdinoje situacijoje.

Jautiesi lyg supančiotas? Gary John Bishop padės sugriauti tave ir geriausią tavo versiją skiriančią sieną! Šios knygos puslapiuose nerasi saldžių žodžių ir švelnaus paplekšnojimo per petį. Autoriaus taiko kitokią metodiką – jis kalba be užuolankų ir atvirai. Kartais atrodo, kad stačiokiškai? Bet tikslas pateisina priemones, tiesa!

Ne, ne tavo kolegos dirba per mažai ir ne bosas yra *iknius – tai tik išorinės aplinkybės, kurios neturi jokios įtakos tavo sėkmei, karjerai ir tam, kas tu esi. Nustokite kaltinti kitus! Imkitės iniciatyvos patys! Negalvokite apie didesnę algą, bet jos paprašykite! Jei įkyrėjo kolegos - keiskite darbą! „Atsip*sk nuo savęs“ – tai knyga kiekvienam, kada nors norėjusiam arba tebenorinčiam išspirti duris velniop...

Knygos pavadinimas pretenzingas, tačiau jis atitinka jos turinį. Puslapis po puslapio Gary John Bishop analizuoja mūsų mąstymą, elgesį ir priežastis, kodėl esame įklimpę mūsų pačių kasdienybėje. Nesijaučiate laimingas? Prašom – „Atsip*sk nuo savęs“. Ir nereikia pasiteisinimų – visiems galioja tie patys sėkmės dėsniai!

Gary John Bishop sako, kad gyvenim egzistuoja septynios savybės, dėl kurių galime arba atsidurti *ūdinoje situacijoje arba iš jos išsivaduoti:

1. Savanoriškai pasirenkame būti ten, kur esame;
2. Norime nugalėti, net jei pergalė netenkina;
3. Norime turėti galimybę viską kontroliuoti;
4. Turime drąsos žengti į nežinią;
5. Svarbu veiksmai, ne mintys;
6. Atkaklumas ir užsispyrimas;
7. Neturėti lūkesčių ir priimti pasaulį tokį, koks jis yra.

Kaip visi šie dalykai veikia mūsų gyvenimą ir kaip išnaudoti juos prasmingai, sužinosite knygoje „Atsip*sk nuo savęs“.

 

 

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes