online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
x
Atsiprašome, šiuo metu svetainėje įvyko klaida! Todėl svetainės funkcionalumas gali būti sutrikęs. Supratau
80
BIOLOGO UŽ. XI–XII kl.. Homeostazė ir žmogaus sveikata
0 įvertinimai

BIOLOGO UŽ. XI–XII kl.. Homeostazė ir žmogaus sveikata

Jolanta Dzikavičiūtė, Inga Viltrakienė
Leidykla: Šviesa
Leidimo metai: 2013
Viršelis:
Puslapių: 0
ISBN: 978543006172
Internetu: 0.99 €
Knygyne: 4.95 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

XI–XII klasės biologijos mokymosi komplekto dalis.

Biologo užrašai leidžiami prie kiekvieno komplekto vadovėlio:

Ląstelė – gyvybės pagrindas. Medžiagų apykaita ir pernaša

Homeostazė ir organizmo valdymas. Žmogaus sveikata

Organizmų požymių paveldėjimas ir genų technologijos

Ekologija. Evoliucija 

Užrašai iš esmės skiriasi nuo įprastų pratybų ir užduočių sąsiuvinių. Tai nauja ir šiuolaikiška mokymosi priemonė, glaudžiai siejama su vadovėlių medžiaga, brandos egzaminų užduočių struktūra ir šiuolaikišku požiūriu į mokymąsi.

Šie „Biologo užrašai" glaudžiai susieti su biologijos vadovėliu 11-12 klasei „Homeostazė ir organizmo valdymas. Žmogaus sveikata". Kaip ir pirmuose užrašuose prie vadovėlio „Ląstelė – gyvybės pagrindas. Medžiagų apykaita ir pernaša", taip ir šiuose pateikta daug naudingų klausimų ir užduočių, įdomios veiklos tiriamiesiems darbams atlikti, spręsti problemas ir analizuoti duomenis. Be to, mokiniai kartu galės pasitikrinti žinias ir gebėjimus, juos pritaikyti praktiškai, apibendrinti, įsivertinti.

Išlaikoma ta pati nauja leidinio struktūra – pirmiausia jie skiriami probleminiam mokymuisi ir tiriamajai veiklai, faktų rinkimui, analizei, išvadų formulavimui.

Didžiausias dėmesys – taikymo ir problemų sprendimo gebėjimams ugdytis, t. y. mokiniai savo gebėjimus gali parodyti ne tik įprastose (standartinėse), bet ir naujose situacijose, kai aplinkybės jiems nepažįstamos. Susidūrę su naujomis problemomis, mokiniai kelia hipotezes ir ieško jų sprendimo būdų. Spręsdami problemas ar bandydami patikrinti savarankiškai suformuluotas hipotezes, mokiniai galės pasitikrinti ir įsivertinti, kaip suprato biologinius procesus.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes