online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Čiulba ulba ūbauja +CD
0 įvertinimai

Čiulba ulba ūbauja +CD

Sonata ir Petras Kričenos
Leidykla: Muzikija
Leidimo metai: 2014
Viršelis:
Puslapių: 56
ISBN: 978609955230
Internetu: 13.18 €
Knygyne: 15.50 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Ši knygelė tai – meninio ugdymo mokyklėlės „Strazdanėlės" vadovų: muzikos pedagogės Sonatos Latvėnaitės-Kričenienės  ir  jos vyro kompozitoriaus Petro Kričenos sukurta muzikinė  istorija, paremta lietuvių liaudies tautosaka ir naujai skambančiu muzikiniu folkloru. Pasaką seka dainininkė Veronika Povilionienė. Tai – pirmoji muzikinio ciklo „Žaidžiame pasaką" dalis,  išleista ne tik CD, bet ir knygelės pavidalu  (ankstesni šio ciklo CD – „Vištytė ir gaidelis"  ir „Dangus griūva"). Knyga „Čiulba ulba ūbauja" nukelia mus į pasakos herojų – paukščių – pasaulį ir svarbi, nes skatina juos pažinti įvairiapusiškai. Pirmoje knygelės dalyje rasite žaismingą istoriją iš paukščių  kasdienybės iliustruotą net trijų dailininkių Julijos Stonytės, Elenos Šimulynaitės, Joanos Čuiko rankomis. Antroje knygelės dalyje vaikai ras 10-ties Lietuvoje gyvenančių paukščių – pasakos herojų, originalias nuotraukas ir aprašymus, o jų tėveliai ar pedagogai – knygelės autorių patarimus, kaip žaisti su vaikais. Knygelėje gausu lietuvių liaudies ir knygelės autorių originalios kūrybos dainų žodžių, natų, žaidimų, pasakaičių, žaismingų skanduočių, garsų pamėgdžiojimų. Knygelės kompaktinėje plokštelėje (CD) įrašyta Veronikos Povilionienės ir vaikų atliekama pasaka, kurios dainų aranžuotes sukūrė Sonatos vyras, kompozitorius Petras Kričena. Profesionaliai išleistame CD rasite ne tik pasaką, bet ir daineles, žaidinimus, bei garso operatoriaus ir režisieriaus Vidmanto Blažio gyvai gamtoje įrašytus paukščių garsus. Knygelė skirta ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams. Čia daug vertingų patarimų ir idėjų – muzikos, tautosakos pamokėlėms bei improvizavimui namuose.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes