online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
30
Daiktinė teisė. Praktikumas
0 įvertinimai

Daiktinė teisė. Praktikumas

Algirdas Taminskas, Laurynas Didžiulis
Leidykla: Registrų centras
Leidimo metai: 2015
Viršelis:
Puslapių: 140
ISBN: 978995530172
Internetu: 8.22 €
Knygyne: 11.75 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Daiktinės teisės praktikumo tikslas – ugdyti studijuojančiųjų daiktinę teisę kritinį ir analitinį mąstymą, suteikti teisinio argumentavimo žinių ir įgūdžių. Praktikumas suskirstytas į 18 temų pagal VU Teisės fakulteto sudarytą programą. Kiekviena tema sudaryta iš keturių dalių: 1-ojoje dalyje pateikiami teoriniai klausimai, 2-oji dalis skirta praktinėms užduotims, susijusioms su atitinkamų teisės normų praktiniu taikymu ir sudarytoms taip, kad ugdytų studentų gebėjimus atriboti panašius daiktinės teisės institutus, įžvelgti jų prigimtį, ypatumus ir pan. Norint teisingai jas išspręsti, būtina analizuoti ne tik galiojantį teisinį reguliavimą, bet ir pakeistąjį, lyginti esminius skirtumus ir pan. 3-iojoje temos dalyje pateikiami kontroliniai klausimai, o 4-ojoje nurodomi kiekvienai temai reikšmingi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti teisės aktai, aktuali specialioji literatūra, Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo nutarimai bei Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartys. Praktikumas naudotinas ir gilinamojo pobūdžio dalykų, susijusių su daiktine teise, studijų procese, nes kiekvienos temos dalyse, kuriose pateikiami teoriniai ir kontroliniai klausimai, yra ir klausimų, orientuotų į specialiųjų daiktinės teisės žinių ugdymą.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes