online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Demaskuotojas
0 įvertinimai

Demaskuotojas

John Grisham
Leidykla: Jotema
Leidimo metai: 2017
Viršelis:
Puslapių: 368
ISBN: 978995513697
Internetu: 11.01 €
Knygyne: 12.95 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Johnas Grishamas, JAV bestselerių autorius, dovanoja romaną, kuris įelektrina kaip jokia kita šiemet išleista knyga, ir siūlo pavojingą, jaudinančią kelionę po tamsiausius saulėtos valstijos užkampius. Kas būna, kai teisėjas nusižengia įstatymui ir paima kyšį?

Leisė Stolts dirba tyrėja Floridos teisėjų veiklos vertinimo komisijoje. Ji ne policininkė, o juristė, nagrinėjanti skundus dėl neetiško teisėjų elgesio. Vieną dieną ant jos rašomojo stalo atsiduria korupcijos byla. Advokatas, kuriam kitados buvo uždrausta verstis praktika, atgauna licenciją ir pasikeitęs vardą imasi veikti. Jis prisistato Gregu Majersu ir teigia žinąs apie Floridos teisėją, kuris pavogė daugiau pinigų, nei kiti sukčiai teisėjai kartu paėmus per visą ne tik Floridos, bet ir visos JAV gyvavimo istoriją. Kaip nelegalios pajamos įgytos? Regis, teisėjas susijęs su Amerikos indėnų teritorijoje iškilusiais didžiuliais lošimo namais. Statybas finansavo Pakrantės mafija, kuri kas mėnesį nusigriebia nemažą jų įplaukų dalį. Teisėjas gauna savo užmokestį ir apsimeta nieko nematąs. Gregas ketina padaryti tam galą. Visą tiesą žino vienintelis klientas, jis nori demaskuoti nusikaltėlį ir, remiantis Floridos įstatymais, gauti milijonų vertės atlygį. Gregas pateikia oficialų skundą Teisėjų veiklos vertinimo komisijai, ir byla atitenka Leisei Stolts, kurią bemat užvaldo nuojauta, kad tyrimas, ko gero, neatsiejamas nuo pavojų. Bet pavojai yra viena. O mirtina grėsmė — kas kita. 

Prikaustančio, puikiai parašyto „Demaskuotojo“ siužetas sukasi apie įmantrų sąmokslą, apimantį indėnų rezervatą, organizuotų nusikaltėlių sindikatą ir papirktą teisėją, kuriam iš genties lošimo namų pajamų kas mėnesį slapta atriekiama nemenka suma.
* The New York Times Book Review

Pagrindinė veikėja — labai žavi moteris. Demaskuotojas, slapta raginantis atkreipti dėmesį į korupciją. Ryški, gąsdinanti atmosfera... Grishamas — puikios formos.
* The New York Times

Pakerintis teisėjų korupcijos vaizdas... įtikinamas siužetas, viena iš puikiausių Grishamo istorijų. Man į galvą neateina joks kitas nuo Sinclairo Lewiso laikų rašantis amerikiečių romanistas, kuris taip efektyviai gilintųsi į socialines ir politines mūsų visuomenės negandas. Laikas bent jau pripažinti, kad geriausios Grishamo knygos rodo autorių esant ne vien pramoginių teisinių trilerių kūrėją, bet ir įtakingą rašytoją, savo darbais kritikuojantį visuomenę. Daugiau nei trisdešimtyje romanų jis dažnai naudojosi išskirtiniu pasakotojo talentu, kad griežtai įvertintų ne vien į teisės pasaulį, bet ir į mūsų visuomenę įsismelkusias neteisybę bei korupciją.
* The Washington Post

Be kitų dalykų, naujausioje savo knygoje Grishamas aprašo turtinguosius bei galinguosius ir pasakoja apie piktnaudžiavimą teisine sistema. Grishamo romanai visada džiugina skaitytojus, nes jis moka patenkinti auditoriją, norinčią, kad už skriaudas būtų atsiteista, o tie, kurie negali pinigais daryti įtakos, sulauktų teisingumo triumfo.
* Associated Press

Grishamas yra tikras juridinių reikalų institutas. Jau daugiau kaip dvidešimt penkerius metu jis vedžioja mus teisinės sistemos šunkeliais ir užkaboriais, ypač talentingai iššniukštinėdamas silpnąsias jos vietas ir pavergiančiu stiliumi atskleisdamas piktnaudžiavimą įstatymais. Jis pranoksta pats save, kai aprašo neteisybę ir korupciją. Teisinės autoriaus žinios įspūdingos, ir populiariojoje literatūroje niekas neprilygsta Grishamo gebėjimui jas perteikti.
* USA Today

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes