online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Didieji Lietuvos valdovai ( trilogija )
0 įvertinimai

Didieji Lietuvos valdovai ( trilogija )

Jonas Užurka
Leidykla: Eugrimas
Leidimo metai: 2017
Viršelis:
Puslapių: 848
ISBN: 978609437334
Internetu: 35.66 €
Knygyne: 41.95 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

"Submonarchas Kęstutis Išmintimi, meile ir kalaviju"

Didžiojo kunigaikščio Kęstučio brolių žūtis, Jaunučio pašalinimas iš sosto, dviejų brolių- Kęstučio ir Algirdo- galingos imperijos valdymas, įnirtingos kovos ne tik su kryžiuočiais, lanksti diplomatija, tauri ir abipusė Kęstučio ir Birutės meilė, pasalūno Jogailos ir kerštingos Julijonos rezgamos intrigos prieš karingąjį Kęstutį ir išdidžiąją Birutę, žiauri Kęstučio mirtis dėl valdovo karūnos... Visa tai ir daugiau šioje knygoje.

"Didysis Algirdas Nuo Mėlynųjų Vandenų iki Maskvos"

Mirė Algirdo mylimiausioji žmona. Su meile Marijai užgeso ir didžioji Agirdo širdis... Nerado jis šilumos ir meilės su Julijona... Algirdo kalaviją perėmė jo pirmosios žmonos Marijos iš Vitebsko ir antrosios žmonos Julijonos iš Tverės pagimdyti sūnūs, tarp jų ir Jogaila.... Šioje knygoje skaitytojai dalyvaus šeimyniniuose Gediminaičių pobūviuose, tolimuose žygiuose, net prie Mėlynųjų Vandenų, prie Maskvos... Dalyvaus ir Algirdo pagal tų metų mūsų protėvių papročius laidotuvėse, sužinos jo amžinojo poilsio vietą...Algirdas už savo nuopelnus Lietuvai ir didžiuoju ir karaliumi tituluojmas....

"Narsieji Traidenis, Vytenis. Sostai pavaldūs karštoms širdims"

Mūsų iškiliausius valdovus Mindaugą, Gediminą ir Vytautą kiekvienas iš mūsų žinome ir mename. Tačiau mes, matyt jau esame pamiršę, dar iki jų valdžiusius ir kitus mūsų tautos iškilius, sumanius, narsius valdovus-karvedžius: ir Vaišvilką, ir Traidenį, ir Vytenį, ir.... Šioje knygoje būtent apie juos ir rašau. Tai jų dėka iškilo mūsų žemės, mūsų protėviai, mūsų tauta, tai jų dėka vėliau turėjome ir Gedimina, ir Vytautą.... Beveik visas amžius praėjo po karaliaus Mindaugo žūties iki Gedimino karaliavimo laikų . Apie tuos, kupinus intrigų, sąmokslų, aistringos ir tragiškos meilės, mums plačiau dar nežinomus laikus ir perskaitysite šioje knygoje.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes