online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Džentlis leidžiasi pasroviui
0 įvertinimai

Džentlis leidžiasi pasroviui

Alan Hunter
Leidykla: Leidykla BRIEDIS
Leidimo metai: 2019
Viršelis:
Puslapių: 320
ISBN: 978995526689
Internetu: 7.61 €
Knygyne: 8.95 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Inspektoriaus Džentlio knygų serija sulaukė didelio detektyvų mėgėjų dėmesio. Juolab, kad Džordžą Džentlį detektyvų gerbėjai jau pažįsta ir iš TV serialo. Trečioji serijos knyga „Džentlis leidžiasi pasroviui“ pasakoja apie inspektoriaus atostogas ir žvejybą. Deja, malonus ir ramus laikas, skirtas poilsiui, baigiasi tuo, jog Džentliui tenka tirti žmogžudystės bylą.

Laivus nuomojančios įmonės darbuotojų nestebindavo tai, kai poilsiautojai jachtas grąžindavo šiek tiek vėluodami. Praleidę savaitę ar daugiau maloniai plaukiodami, jie dažniausiai jausdavosi atsipalaidavę ir nerūpestingi. Prie tokių poilsiautojų laivų nuomotojai buvo įpratę. Jie tikrai nesitikėjo rasti neatpažįstamai sudegusios jachtos ir apdegusių palaikų ant denio… Atostogos ant vandens neturėtų baigtis žmogžudystėmis.

Pradėjęs tyrimą inspektorius Džordžas Džentlis supranta, jog tai bus byla, kokios jis dar neturėjo. Ne visi miestelio žmonės linkę Džentliui padėti, be to, panašu, kad ima pavesti ir garsioji Džentlio intuicija.

Kažkur tarp melo, kurio įsikibusi laikosi aukos žmona, dukters baimių ir sūnaus isterijos slypi tiesa. Vienintelė Džentlio viltis – prasibrauti pro tvyrantį chaosą ir prisikasti iki žudiko.

Detektyvinis romanas „Džentlis leidžiasi pasroviui“ pirmą kartą buvo išleistas 1957 metais. Džentlis tapo kultiniu personažu, o Alan Hunter lyginamas su garsiausiais detektyvų meistrais.

Alan Hunter (1922–2005) – britų rašytojas. Gimė Hoftone, Jungtinėje Karalystėje. Nuo 14 metų metęs mokyklą, nusprendė dirbti tėvo ūkyje. Taip pat labai mėgo buriuoti. Visuomet domėjosi gamta. Jaunystėje jis rašydavo gamtos apžvalgas vietiniam laikraščiui, kūrė poeziją. Dalis jo kūrybos buvo išleista dar jam tarnaujant Karališkosiose oro pajėgose Antrojo pasaulinio karo metu.

Po karo rašytojas dirbo antikvarinių knygų pardavėju, o 1950-aisiais A. Hunter jau buvo įsteigęs savo knygyną. 1955-aisiais išleido pirmąją knygą „Džentlis kimba į darbą“. Nuo šios knygos prasidėjo serija, kurią dabar sudaro 46 detektyvinės istorijos. Kasmet iki pat 1998 metų rašytojas išleisdavo bent po vieną knygą apie Džordžą Džentlį.

Pagal šias knygas buvo sukurta keletas televizijos filmų, o vėliau ir serialas. Lietuviškai jau yra pasirodžiusios dvi pirmosios knygų serijos dalys „Džentlis kimba į darbą“ ir „Džentlis pajūryje“.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes