online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku

Indrės Valantinaitės knygos „Trumpametražiai“ pristatymasPoetės, kultūros žurnalistės Indrės Valantinaitės kūrybos knygų gimimas – nėra dažnas reiškinys lietuvių literatūros padangėje, todėl kiekvienos jos eilėraščių knygos pasirodymas – šventė ne tik pačiai Indrei, bet ir subtilių eilių gurmanams.

Stilinga ir elegantiška Indrės Valantinaitės poezija įtraukia į kasdienį, bet nekasdienišką moters ir jos išgyvenimų pasaulį. Šie išgyvenimai – tarsi krištole sustingdytos istorijos, per kurias atsiskleidžia intensyviausi jausmai: meilė, baimė, nerimas, viltis. Lyg maži kino filmai, turintys savo siužetus, pristatantys savo herojus.  Net jei manote, kad poezija – ne jums, trečioji TV laidų vedėjos, dainininkės I. Valantinaitės knyga „Trumpametražiai“ gali pakeisti Jūsų nuomonę.

„Su metais supranti, kad gyvenime yra keli gyvenimai. Mes patys esame kaip trumpametražiai ir kitiems, ir bendrame laiko kontekste <...> Visa yra labai trapu ir su laiku, su amžiumi labai aiškiai tai supranti.“, – sako knygos autorė.

Kuo kelionės ypatingos rašytojos gyvenime ir kokią įtaką jos daro kūrybai? Atsakymai į šiuos ir daugiau klausimų, mintys apie naujausią kūrinį bei akimirkos iš knygos „Trumpametražiai“ pristatymo reportaže. 

Grįžti į pradinį puslapį