online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Karaliaučiaus žlugimas
0 įvertinimai

Karaliaučiaus žlugimas

General Otto Lasch
Leidykla: Leidykla BRIEDIS
Leidimo metai: 2014
Viršelis:
Puslapių: 232
ISBN: 978995526496
Internetu: 9.27 €
Knygyne: 10.90 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Karaliaučiaus žlugimas“ – tai vokiečių generolo O. Lašo (Otto Lasch) atsiminimai apie paskutines II-ojo pasaulinio karo kovas Rytų Prūsijoje (Mažojoje Lietuvoje) ir jos sostinėje Karaliaučiuje, autoriui grįžus iš 11 metų trukusios nelaisvės Sovietų Sąjungoje. Paskutinis Karaliaučiaus tvirtovės komendantas aprašo mūšius, pasakoja apie to meto galimybes išsaugoti civilius gyventojus, pateikia savo nuomonę apie nacionalsocialistų partijos narių pavėluotus veiksmus. Knygoje pasakojama apie Metgetų, Nemirkiemio ir kitų Rytprūsių miestų bei kaimų gyventojų, nespėjusių pasitraukti, žudynes, sovietų karių plėšikavimą, nors maršalas Vasilevskis žadėjo, kad Karaliaučiui kapituliavus, su žmonėmis bus elgiamasi humaniškai. Bet tai buvo tik tušti pažadai. Generolas O. Lašas pateikia žemėlapių, iliustruojančių tuo metu vykstančias kovas. Leidėjai lieka ištikimi savo tradicijai ir pateikia knygos leidime lietuvių kalba nedaug kam matytų, gautų iš NARA archyvo, vokiečių generalinio štabo armijų grupės „Šiaurė“ žemėlapių, kurie padeda susidaryti tikroviškesnį vaizdą apie kovas Rytų Prūsijoje. Knyga taip pat gausiai iliustruota nuotraukomis.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes