online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Kas yra kas Lietuvoje 2018. Šimtmečio leidimas
0 įvertinimai

Kas yra kas Lietuvoje 2018. Šimtmečio leidimas

Leidykla: Leidybos studija
Leidimo metai: 2018
Viršelis:
Puslapių: 1348
ISBN: 9786098013450
Internetu: 67.15 €
Knygyne: 79.00 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

„Kas yra kas Lietuvoje 2018. Šimtmečio leidimas“ – biografinis žinynas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Jame detaliai pristatyta šiandieninės Lietuvos valstybės sąrangą – 11 svarbiausių visuomenės gyvenimo sričių, 5000 įtakingiausių ir savo srityse daugiausia pasiekusių Lietuvos žmonių biografijų, 500 reikšmingiausių institucijų ir 1500 didžiausių verslo įmonių.

 „Žinyno šimtmečio leidime siekėme parodyti, kaip šiandien funkcionuoja Lietuvos valstybė – kokie šiandien yra pagrindiniai Lietuvą kuriantys žmonės, įmonės, institucijos, - teigia Linas Pupelis, žinyno leidėjas. – Skaitydami šių žmonių biografijas galime susidaryti vaizdą, nuomonę apie juos, suprasti, kaip jie tapo tokiais, kokie yra dabar – tai informacija apie jų šeimą, mokslus, visuomeninę veiklą, kokius darbus dirbo, ką sukūrė, už ką buvo atsakingi. Kuo rūpinasi ir ką kuria dabar. Reikšmingiausi viso gyvenimo darbai ir idėjos“.

Plačiausiai 2018 m. žinyne atstovaujamos sritys – kultūra ir verslas. Kiekvienos šios srities atstovų į žinyną pateko dvigubai daugiau nei įtraukta valdžios ir savivaldos žmonių.

50 autorių kolektyvas didelės apimties žinyną rengė beveik 2 metus. Žinyno apimtis - 1348 psl. Apie 900 psl. biografijų, 400 psl. - Lietuvos valstybės sąranga ir svarbiausias institucijas bei didžiausias įmones pristatantys straipsniai. Tiražas - 2500 egz.

Metų pabaigoje žinyne publikuotos biografijos ir straipsniai bus prieinami ir internete - portale „Kasyrakas.lt“. Čia kasdien bus sudaryta galimybė perskaityti nustatytą informacijos kiekį.

Žinynas „Kas yra kas Lietuvoje“ leidžiamas nuo 1995 m. Išleista virš 10 periodinių žinynų, daugiau nei 20 regioninių žinynų (serija „Kraštiečiai“ ir kt.), specializuoti žinynai („Švietimas ir studijos“, „Medicina“, „Verslas“, „Moterys“). 2014 m. žinyno leidimą iš kitų leidėjų perėmė UAB „Leidybos studija“ (leidykla įkurta 1999 m., šalia biografinio žinyno jau daugiau nei dešimtmetį leidžia žurnalą „Investuok“, knygas apie investavimą, leidinius švietimui).

 

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes