online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Klausyk ir valgyk
0 įvertinimai

Klausyk ir valgyk

Lise Bourbeau
Leidykla: Mijalba
Leidimo metai: 2011
Viršelis:
Puslapių: 144
ISBN: 978609805017
Internetu: 4.80 €
Knygyne: 5.65 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Lise Bourbeau – 20 knygų, tarp jų perkamiausios Klausykis savo kūno, geriausio savo draugo Žemėje autorė. Ji taip pat yra didžiausios Kvebeke asmenybės ugdymo mokyklos įkūrėja. Šios mokyklos filialai veikia daugiau kaip dvidešimtyje šalių.

Klausyk ir valgyk
Liaukimės save kontroliuoti
Ar jūs žinote, kad jau daugelį metų mityba yra ta tema, apie kurią dažniausiai kalbama per masinės informacijos priemones? Iš tikrųjų ši pelninga industrija skatina daugybės knygų pasirodymą. Jų autoriai nagrinėja įvairius maisto produktus, siūlo stebuklingus receptus ir dietas. Ši knyga neturi nieko bendro su tokiais leidiniais, nes jos tikslas yra:
• atskleisti, kad, be alkio, yra dar šešios priežastys, skatinančios mus valgyti;
• leisti suprasti, kaip jūs kontroliuojate savo mitybą ir kokia žalinga jums yra ši kontrolė;
• išmokyti greitai atpažinti emocinius savo sielos pažeidimus, kurie trukdo jums teisingai maitintis;
• padėti jums pamilti save ir susitaikyti su savo fiziniu ir dvasiniu kūnu, t. y. priimti save tokius, kokie esate kiekvieną akimirką.

Lise Bourbeau, visame pasaulyje pripažinta kaip kūno klausymosi specialistė, jums pateikia daugybę atsakymų ir naudingų patarimų. Ši novatoriška knyga visiškai kitokiu aspektu apžvelgia jūsų ryšį su tuo, ką jūs valgote. Skaitydami šią knygą pamatysite, kaip glaudžiai jūsų fizinis kūnas susijęs su emocinėmis, mentalinėmis ir dvasinėmis ypatybėmis.
Klausyk ir valgyk. Liaukimės save kontroliuoti yra vienintelė tokio pobūdžio knyga, kurioje pateikta technika yra paprasta ir lengvai panaudojama. Ši knyga padės jums visam laikui pakeisti savo gyvenimą ir jūsų santykį su maistu.

Įžanga

Štai jau prabėgo dvidešimt septyneri metai nuo gyvenimo mokyklos Klausykis savo kūno įkūrimo. Su didžiausiu malonumu galime kalbėtis su jumis apie viską, ką sužinome apie savo kūną maitindamiesi. Likus metams iki mano mokyklos atidarymo, kilo mintis užsirašyti viską, ką valgau ir geriu, nes būtent mitybą maniau esant savo svorio padidėjimo priežastimi (buvau priaugusi 10 kg). Tuo metu net nenumaniau, kaip tai pakeis mano gyvenimą. Tai buvo nepamirštama patirtis, pastūmėjusi mane iš protinio į dvasinį mąstymo lygmenį.
Iš tikrųjų penkiolika metų prieš mokyklos Klausykis savo kūno atidarymą labai vertinau protinius sugebėjimus. Kadangi dirbau pardavimų srityje, mano viršininkai nuolat skatino domėtis pozityviuoju mąstymu. Tuo metu tai buvo laikoma svarbiu komercinės sėkmės garantu. Buvau įpratusi taip apmąstyti kiekvieną savo kasdienybės problemą. Nepaisant neblogų tokio pozityvaus programavimo rezultatų, kiekvieną kartą tekdavo grįžti į pradinę padėtį, kad galėčiau kontroliuoti susidariusią situaciją, tačiau problema taip ir likdavo iš esmės neišspręsta.
Pradėjusi užsirašinėti viską, ką gėriau ir valgiau, per kelis mėnesius atsikračiau nereikalingų kilogramų. Tai įvyko visai natūraliai, be ypatingų pastangų. Supratau, kad tai, ką aš sužinojau apie save tuo metu, man buvo daug svarbiau negu svorio sureguliavimas. Tyrinėdama, ką valgau, suvokiau, kas aš esu, kokios yra mano baimės ir viltys. Tuo pat metu gavau dar vieną ypatingą dovaną: per šiuos mėnesius pradingo gausybė negalavimų, kankinusių mane daugelį metų.
Tuo metu supratau, kad įsiklausydama į savo fiziologinius mitybos poreikius, aš įgijau galimybę suvokti ir emocinius bei mentalinius poreikius. Tapo aišku, kad neįmanoma atskirti mūsų trijų kūnų – dirbant su vienu iš jų, automatiškai yra veikiami ir kiti kūnai. Štai kodėl dingo mano negalavimai. Tai buvo atspirties taškas gyvenimo mokyklai Klausykis savo kūno atsirasti.
Po dvidešimt septynerių metų, atsižvelgdama į šios mokyklos narių prašymus ir siekdama padėti daugeliui skaitytojų, nusprendžiau parašyti šią knygą. Tu rasi joje viską, ką man ir kitiems žmonėms pavyko sužinoti šios patirties metu.
Beje, noriu atkreipti dėmesį į tai, kad aš ir toliau kreipiuosi į savo skaitytoją tu, nes tai leidžia man jaustis artimesnei mums bendraujant.
Patikslinu, kad ši knyga neišmokys tavęs teisingai maitintis. Tam yra skirta daugybė kitų puikių leidinių. Mano tikslas padėti tau:
- suprasti, kaip tu sugebi kontroliuoti save;
- atkreipti dėmesį į tai, ką tu valgai;
- savo mitybą susieti su emociniu, mentaliniu ir dvasiniu lygmenimis;
- suprasti, kodėl yra taip sunku įsiklausyti į savo tikruosius poreikius;
- greitai suvokti pažeidimus, kurie trukdo tau tinkamai maitintis, tiek fiziniame, tiek psichologiniame lygmenyje;
- prieš valgant nuolat įsiklausyti į savo kūno poreikius;
- mylėti save kiekvieną akimirką ir priimti save tokį, koks esi savo fiziniame kūne.

Gero skaitymo!
1 dalis

Kodėl yra tiek kontrolės?

Asmuo, kuris nekontroliuoja savęs gyvenime, leidžia sau būti savimi tiek teigiama, tiek neigiama prasme. Jis neteisia ir nekaltina savęs, o priima save tokį, koks jis yra iš tikrųjų.
Jo gyvenimo būdas atsispindi vienu metu jo mentaliniame, emociniame ir fiziniame kūnuose. Kadangi pastarasis yra labiau pažeidžiamas ir labiausiai matomas, jis puikiai atspindi tai, kas vyksta kituose dviejuose labiau subtilesniuose kūnuose.
Kontrolė, kuri skiriasi savo intensyvumo laipsniu ir pasireiškia skirtingose situacijose, prasideda psichologiniame plane. Kadangi mes negalime atskirti savo trijų kūnų, sudarančių mūsų materialųjį apvalkalą, ši kontrolė, mentalinė ar emocinė, tuojau pat atsispindi mūsų fiziniame pasaulyje, t. y. mūsų mityboje. Jei neleidi sau suvalgyti gabalėlio šokolado, manai, kad taip kontroliuoji save tik fiziniame lygmenyje! Klysti. Ši kontrolė vyksta ir kituose lygmenyse.
Pirmųjų dviejų šios knygos dalių tikslas: suvokti tavo naudojamos kontrolės būdus ir jų įtaką tavo mitybai.

Kas yra kontrolė?

Noras kontroliuoti save ar kitus susijęs pirmiausia su stebėjimu, tykojimu, siekimu dominuoti ir bet kokia kaina leisti nugalėti mūsų EGO. Iš tikrųjų būtent mūsų EGO puoselėja įvairias baimes ir verčia mus elgtis ir reaguoti taip, kaip jam atrodo bus mums geriausia. Deja, jis nežino, kad kiekvieną sykį mus valdo baimė, neleidžianti mums būti patiems savimi, įsiklausyti į savo tikruosius poreikius. Šis ego, sukurtas ir egzistuojantis tik mūsų mentalinės energijos dėka, yra mūsų atmintis ir nieko daugiau. Jis egzistuoja tik praeityje ir jam yra nesuprantami dabarties poreikiai.
Štai kodėl taip svarbu suprasti, kas iš tikrųjų vadovauja mums, kai jaučiamės kontroliuojami. Beje, tai padeda suvokti ir mūsų pažeidimo esmę.

Ryšys tarp kontrolės ir pažeidimų

Tiems, kurie nėra susipažinę su pagrindiniais sielos pažeidimais, apie kuriuos yra kalbama Klausykis savo kūno mokykloje, pasakysiu, jog jų yra penki: ATSTŪMIMAS, APLEIDIMAS, PAŽEMINIMAS, IŠDAVYSTĖ ir NETEISYBĖ. Kiekvienas iš šių pažeidimų susijęs su tam tikrais savęs ar kitų kontrolės būdais. Pasistengsiu juos išvardyti.
Kiekvieną sykį, kai savo gyvenime pasigendi džiaugsmo, laimės, ramybės ir harmonijos, yra aktyvuojamas vienas iš anksčiau pateiktų pažeidimų ir tu reaguoji į jį. Apie tai byloja bet kuri problema, emocija, baimė, negalavimas ar rimta liga tiek fiziniame, tiek emociniame ir mentaliniame lygmenyse. Tu nebegali būti savimi ir tarsi užsidedi kaukę, kuri skiriasi priklausomai nuo pažeidimo pobūdžio. Dėvėdami šią kaukę, manome esą apsaugoti nuo skausmo. Plačiau apie pažeidimus ir kaukes gali pasiskaityti kitoje mano knygoje.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes