Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai
online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai
0 įvertinimai

Kokybiniai tyrimai. Principai ir metodai

Vilma Žydžiūnaitė, Stanislav Sabaliauskas
Leidykla: Vaga
Leidimo metai: 2017
Viršelis:
Puslapių: 384
ISBN: 9785415024575
Internetu: 27.93 €
Knygyne: 39.90 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Atlikdami kokybinius tyrimus, siekiame suprasti socialinius fenomenus jų kontekstuose, atsižvelgdami į tyrimo dalyvių perspektyvas ir patirtis. Kokybiniai tyrimai yra lankstūs ir atviri interpretacijoms. Tai – šių tyrimų privalumai. Vadovėlyje autoriai perteikia savo patirtį, kurią jie sukaupė, atlikdami kokybinius tyrimus, vadovaudami įvairių studijų pakopų studentų darbams, dirbdami prie mokslinių projektų, susijusių su kokybiniais tyrimais, vesdami autorinius seminarus, praktinius mokymus tyrėjams, mokslininkams bei doktorantams, taip pat skaitydami paskaitas aukštųjų mokyklų studentams. Vadovėlyje sutelktos mokslininkų, taikančių kokybinių tyrimų metodus tarptautiniame kontekste, mintys ir idėjos, išdėstytos įvairiose publikacijose.

Skaitytojas knygoje susipažins su savitomis kokybinių tyrimų metodologijomis, sužinos, kaip analizuojami bei interpretuojami kokybiniai duomenys, taip pat supras, kad kokybinių tyrimų rezultatai gali įvairiai paveikti socialinio pasaulio kaitą. Vadovėlyje aptariami esminiai tokių tyrimų bruožai. Be to, pristatomi septyni metodai, taikomi atliekant kokybinius tyrimus, diskutuojama apie tų tyrimų validumą ir etiką. Knygoje skaitytojai ras mokslinės informacijos, kuri padės jiems pasirinkti tyrimo problemai adekvačią kokybinių tyrimų metodologiją.

Šis vadovėlis – tai ypač svarbus šaltinis, įgalinantis nuolat mokytis ir plėtoti kritinį mąstymą visų studijų pakopų aukštųjų mokyklų studentams, kurie studijuoja pagal socialinių mokslų studijų programas, taip pat tyrėjams praktikams, kurie yra baigę socialinių mokslų studijų programas ir bando išgryninti problemas įvairiuose socialiniuose kontekstuose.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes