online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Krikščionybė ir kultūra
0 įvertinimai

Krikščionybė ir kultūra

Valdas Pruskus
Leidykla: VGTU leidykla Technika
Leidimo metai: 2016
Viršelis:
Puslapių: 160
ISBN: 978609457798
Internetu: 10.24 €
Knygyne: 12.05 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Leidinyje analizuojami kultūros ir religijos fenomenai, jų tarpusavio ryšys ir įvairūs santykių bei sąveikos aspektai istoriniame, socialiniame ir globaliniame kontekstuose. Supažindinama su kultūros samprata, funkcijomis, pagrindiniais elementais, kultūros tipologija ir dinamika, globalizacijos įtaka. Nagrinėjama religijos paskirtis, pagrindiniai jos elementai, tipai, taip pat religinės organizacijos ir jų formos, religijos kaitos tendencijos. Supažindinama su krikščionybės teologiniais pagrindais, krikščioniškosios antropologijos esme ir samprata, jos teoriniais šaltiniais – Senojo ir Naujojo Testamentų mokymais apie Dievą ir žmogų, jo vietą ir misiją šiame ir anapusiniame pasaulyje. Analizuojami krikščionybės ir islamo panašumai ir skirtumai, islamo atsiradimo aplinkybės, plitimo kryptys, pagrindiniai tikėjimo teiginiai. Atskleidžiamas totalitarinių valstybių požiūris į religiją ir Bažnyčią, aptariama Lietuvos Katalikų bažnyčios (KB) padėtis sovietiniais metais, KGB pastangos verbuoti kunigus, verbavimo tikslai, metodai, įtraukimo ir įsitraukimo formos. Aptariama KB kaip institucijos kaita Lietuvoje atkūrus nepriklausomybę (1991), krikščionybės ir KB įtaka ES šalių tapatumui, įvairioms visuomeninio gyvenimo sritims ir nūdienos santykiai su ES, įtampų ir konfliktų kilimo priežastys ir dialogo tarp jų būtinumas. Vadovėlis skiriamas visiems, kurie domisi kultūros ir religijos santykiais bei sąveika. Knygos autorius tikisi, kad ji padės ne tik geriau suprasti religijos (krikščionybės) santykį su kultūra, jos įtaką įvairioms visuomenės gyvenimo sritims, bet ir labiau argumentuotai ir kritiškiau vertinti siūlomus aktualių individui ir visuomenei problemų sprendimo būdus, pripažįstant teisę į kitokią nuomonę, gerbiant ne tik panašumus, bet ir skirtumus. - See more at: http://www.ebooks.vgtu.lt/product/krikionyb-ir-kultra#sthash.lEMDCERd.dpuf

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes