online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
30
Kūno kalba
32 įvertinimai

Kūno kalba

A. Pease
Leidykla: Dajalita
Leidimo metai: 2003
Viršelis:
Puslapių: 240
ISBN: 477901752126
Internetu: 4.02 €
Knygyne: 5.75 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Allan Pease, Karališkosios menų draugijos narys ir bendravimo įgūdžių ugdymo kompanijos vadovas yra žymiausias pasaulyje kūno kalbos specialistas. Ši pripažinta knyga „Kūno kalba“ išversta į trisdešimt dvi užsienio kalbas, jos tiražas viršija net keturis milijonus egzempliorių, tai viską pasako apie knygą.

Knygoje rašoma apie žmogaus gestikuliaciją  - kūno kalbą, apie tai, kaip teisingai bendrauti su žmogumi, kad jo neįžeistum, kaip, vadovaujantis gestais, užsitikrinti kitų žmonių paramą ir pasitikėjimą, kontroliuoti interviu ar pokalbį, netgi kaip išvengti baudos už greičio viršijimą, pažinti kito žmogaus mintis ir pažinti gestus, kuriuos mes naudojame dažniausiai bei žinoti, ką jie reiškia. Pavyzdžiui, ar žinote ką reiškia toks žmogaus gestas, kai jis sėdi užsidėjęs koją ant kojos arba stovi sunėręs rankas įprastu būdu? Jei nežinote, bet tai Jus sudomino, tuomet, manau, vertėtų perskaityti šią knygą ir Jums.

Kiekvienoje temoje ir potemėje viskas yra aiškiai nagrinėjama ir net pateikta su begale pieštų pavyzdžių, kurie užima trečdalį knygos, kartais tai erzina, bet skaitant galima įprasti. Dar reikėtų pastebėti, jog pabaigus skaityti vieną ar kitą skyrių ir pradėjus sekantį, galite išvysti trumpą praėjusio skyriaus apibendrinimą, tačiau negana to, perskaičius beveik visą knyga, pasirodo dar viena tema su pavadinimu „Viską apibendrinant...“, kuri užima penkiolika paskutinių puslapių, o iš jų, grubiai skaičiuojant, septyni nusagstyti vien pieštais pavyzdžiais.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes