online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Kūrėjo kelias
0 įvertinimai

Kūrėjo kelias

Julia Cameron
Leidykla: Alma littera
Leidimo metai: 2019
Viršelis:
Puslapių: 256
ISBN: 978609013623
Internetu: 9.05 €
Knygyne: 10.65 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Knyga „Kūrėjo kelias“, pirmą kartą JAV išleista 1992 m., iki šiol laikoma vienu iš šimto pačių geriausių saviugdos vadovų.

Knyga įkvepianti jus kurti.
Knyga „Kūrėjo kelias“, pirmą kartą JAV išleista 1992 m., iki šiol laikoma vienu iš šimto pačių geriausių saviugdos vadovų. Technologijų pažangos, automatikos ir niveliacijos amžiuje „Kūrėjo kelias“ sušvyti naujai ir padeda suvokti, kad kūryba – ne tik aukštesniųjų jėgų mums duotos galios, bet ir kasdienės pratybos, tam tikras susitarimas su savo vidiniu „aš“.
Knyga naudinga pradedantiems ir jau aktyviai kuriantiems žmonėms. Ji ne tik įkvepia ir skatina kūrybinę saviraišką, bet ir siūlo konkrečius, išbandytus metodus. „Kūrėjo kelias“ skiriama visiems, norintiems pasisemti įkvėpimo, atrasti naujų idėjų ir tobulėti kasdien.
Per dvylika turiningų savaičių, skirdami laiko sau, užsirašydami ir apmąstydami svarbiausias mintis, palengva atgaivinsite kūrybingumą ir išsivaduosite iš įvairių vidinių kliūčių. Klaidingus įsitikinimus, baimę, kompleksus, pavydą, kaltę ir kitus neigiamus jausmus ilgainiui pakeis pasitikėjimas savimi ir produktyvumas.
Julia Cameron – septyniolikos knygų autorė, scenaristė, dokumentinių ir meninių filmų režisierė, kūrybingumo dirbtuvių vadovė ir dėstytoja. Ji kuria daugiau nei trisdešimt metų ir yra pelniusi nemažai apdovanojimų.
„Knyga gvildena jautrią ir subtilią temą. Skaitantiesiems ji neabejotinai padės atrasti savojo kūrybingumo versmę.
Martinas Scorsese, kino režisierius
„Kaip sužinoti, ar jūsų kūrybiškumas užgniaužtas? Geras simptomas yra pavydas. Ar yra menininkų, kuriais piktinatės? Ar sakote sau: „Galėjau tai padaryti, jei tik...“ Ar sakote sau, kad jei tik rimtai pasižiūrėtumėte į savo kūrybinius išteklius, galėtumėte:
• Nebesakyti sau: „Jau per vėlu.“
• Nebelaukti, kol uždirbsite užtektinai pinigų, kad darytumėte tai, ką iš tikrųjų mėgstate.
• Nebesakyti sau: „Tai tik mano ego“, kai imate ilgėtis kūrybingo gyvenimo.
• Nebesakyti sau, kad svajonės tėra tik svajonės, o jūs turėtumėte būti praktiškesni.
• Nebebijoti, kad jūsų šeima ir draugai pamanys, jog išprotėjote.
• Nebesakyti sau, kad kūrybingumas yra prabanga ir kad jūs privalote būti dėkingi už tai, ką turite.“
Julia Cameron

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes