online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Laikas 11. Užduočių sąsiuvinis 11 kl., II d.
1 įvertinimai

Laikas 11. Užduočių sąsiuvinis 11 kl., II d.

Leidykla: Leidykla BRIEDIS
Leidimo metai: 2012
Viršelis:
Puslapių: 48
ISBN: 978995526350
Internetu: 4.42 €
Knygyne: 4.65 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Tai:
* Priedas prie istorijos vadovėlio Laikas 11
* Istorijos mokymo vidurinėje mokykloje tradicijos
* Naujausios XI–XII klasės istorijos ir egzaminų programos
* Tipiškos abitūros egzaminų užduotys
* Kruopščiai parengtas metodinis aparatas
* Galimybė pasitikrinti ne tik žinias, bet ir gebėjimus
* Universalus pritaikymas

Istorijos vadovėlį Laikas 11 papildančioje mokymo priemonėje pateikiama tipiškų istorijos abitūros egzamino užduočių: testų, rašytinių šaltinių ir iliustracijų, statistikos duomenų ir kontūrinių žemėlapių analizės pavyzdžių. Įgytiems gebėjimams ir žinioms įtvirtinti kiekvienos dalies pabaigoje skirta pasikartojimo rubrika Mini egzaminas. Šios mokymo priemonės tematika ir užduočių pavyzdžiai parengti remiantis Lietuvos mokyklose susiklosčiusiomis istorijos mokymo vidurinėje mokykloje tradicijomis ir naujausiomis XI–XII klasės istorijos ir egzaminų programomis. Užduočių sąsiuvinio universalumas leidžia šią mokymo priemonę sėkmingai taikyti mokykloje ir dirbant su kitų leidyklų išleistais istorijos vadovėliais XI–XII klasei.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes