online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Laiškas lyg vizitinė kortelė
0 įvertinimai

Laiškas lyg vizitinė kortelė

E.Zykuvienė
Leidykla: Šviesa
Leidimo metai: 0
Viršelis:
Puslapių: 0
ISBN: 978543006269
Internetu: 3.75 €
Knygyne: 3.95 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Duodate mokiniams užduotį parašyti laišką, nurodydami įvairią tematiką, ir tikitės puikių rezultatų. Leidinyje Jūsų mokiniai ras atsakymus, kaip tai padaryti. Patarimai ir užduotys formuluojami atskirais žingsneliais, kaip pasirengti rašyti laišką, ką reikėtų išsiaiškinti prieš jį rašant ir kas būtų priimtina kiekvienu atskiru atveju.

Laiškas nėra vien pamokos ar namų darbų užduotis, tai gali būti lemtingas rašinys, lemsiantis gimnazisto būsimą profesiją, asmeninį gyvenimą, karjerą. Tai atsiveriančios galimybės bendrauti su kitais žmonėmis įvairiais klausimais ir daryti tai įtaigiai.

Pasitaikė proga išbandyti svajonių darbą? Vilioja studijos užsienyje? O gal reikėtų parašyti draugui apie mėgiamą muziką, dailę, tapybą? Išreikšti savo jausmus mamai, draugui, parašyti laišką prezidentui? Tik menkutė problema – reikia parašyti laišką ir jį išsiųsti.

Koks turi būti laiškas, kurį skaitys būsimas darbdavys ar studijų koordinatorė? Ką daryti, kad jau pirmosios laiško eilutės sužavėtų patinkantį asmenį ir skatintų kuo greičiau atsakyti ar susisiekti? Reikia išmokti rašyti nepamirštamus laiškus: neformalius, motyvacinius, rekomendacinius, elektroninius. Laiškus, į kuriuos bus atsakyta.

Pagrindinės leidinyje aptariamos temos ir gairės:
• Ar svarbi laiško struktūra?
• Kaip sudominti jau pačiu pirmuoju laiško sakiniu? Kaip nepalikti abejonių dėl savo kandidatūros?
• Ką laiškas gali pasakyti apie mane?
• Asmeninis ar dalykinis laiškas? Kaip kreiptis, padėkoti, pasiteirauti, perduoti linkėjimus;
• Motyvacinis laiškas: koks tikrasis laiško tikslas; pirmojo sakinio stebuklas; asmeninės sąsajos kūrimas; kas priverstų adresatą pakviesti rašantįjį pokalbiui; pažinkite būsimą adresatą; dažniausios klaidos – ko vengti motyvaciniame laiške.
• Rekomendaciniai laiškai: rašyti ar susilaikyti; svarbūs ir nesvarbūs aspektai.
• Elektroninio laiško kultūra: adresas ir adresavimas; etiketas; ką laiškas pasako apie rašantįjį, nors adresatas jo tiesiogiai nemato ir dar nepažįsta.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes