online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Meditacija - sielos dalijimasis
0 įvertinimai

Meditacija - sielos dalijimasis

Prem Buda
Leidykla: Meditacijos centras „ Ojas“
Leidimo metai: 2006
Viršelis:
Puslapių: 319
ISBN: 978998672707
Internetu: 12.71 €
Knygyne: 14.95 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Knygos "Meditacija - sielos dalijimasis" pamatas yra spontaniški Prem Budos atsakymai į dvasios ieškotojų ir žurnalistų klausimus, pateiktus paskaitų, Meditacijos mokyklos, meditacinių praktikumų, individualių sesijų, interviu metu.
Temos apima dvasinius, praktinius ir socialinius dvasios ieškotojų dalykus apie žmogaus sielą, vidinius kūnus ir darnią jų sąveiką su fiziniu kūnu, apie vitalinės energijos tekėjimo dėsnius, meilę ir sielos dalijimąsi - meditaciją.

Prem Ruda (Mečislovas Vrubliauskas) gimė 1950 m. Paakio km., Raseinių raj., 1971 m. baigė Kauno politechnikos institutą, 1987 m. apsigynė technikos daktaro disertaciją ir nuo tų pačių metų Vilniaus universitete pradėjo tyrinėti regimąjį suvokimą. Prem 1993 m. paliko Vilniaus universitetą ir visiškai atsidavė dvasinei ir meditacinei veiklai. Užaugino tris dukras.
Prem - dvasios ieškotojas nuo 1980 m., nuo 1987 m. aktyviai dalyvauja Lietuvos dvasiniame atgimime, pasisako įvairiose Lietuvos radijo ir televizijos laidose, ezoterinėse konferencijose, skaito paskaitas, rašo straipsnius, veda psichoenergetinius, o nuo 1992 m. meditacinius praktikumus, verčia knygas, kuria filmus, meditacijas. Prem nuo 1992 m. yra pirmas Ošo sanjasinas ir meditatorius Lietuvoje. Šiuo metu Prem yra Ošo „Ojas" meditacijos centro lyderis ir pažangių firmų konsultantas.
Prem veiksmai ateina per širdį ir sielą iš vidaus. Jo vedamos sesijos, praktikumai ir meditacijos remiasi į tiesioginį vidinį patyrimą, viziją ir įžvalgą. Prem kuria budalauką ir situacijas, kurios palaiko ir padrąsina individą busti, mokytis, kurti. Gimsta naujas sveikesnis, turtingesnis, geresnis ir laimingesnis pasaulis. Jo pamatas - meditacija ir joje išsikristalizuojanti kūno, proto ir dvasios darna.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes