online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Knyga.Žiemos mandalos
0 įvertinimai

Knyga.Žiemos mandalos

Leidykla: Obuolys
Leidimo metai: 2016
Viršelis:
Puslapių: 24
ISBN: 9786090401774
Internetu: 0.82 €
Knygyne: 0.99 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Pajauskite darną su savimi ir pasauliu, spalvindami žiemos ornamentus Stebėdami, kaip sklendžia purios baltos snaigės, jaučiame vidinę ramybę ir harmoniją. Siekdamas emocinio komforto žmogus yra linkęs savo aplinkoje ieškoti apvalių, centruotų formų – to, kas skirtingas dalis sujungia į darnią visumą. Šioje knygelėje, kaip ir gamtoje, nerasite dviejų vienodų snaigių – spalvindami jų raštus pažadinsite savo kūrybinį įkvėpimą, suaktyvinsite intuiciją ir nuslopinsite įtampą bei nuovargį. Pasinerkite į atpalaiduojantį, vidinės harmonijos su savimi ir pasauliu suteikiantį spalvinimo procesą. Intuityviai rinkdamiesi spalvas, įsiklausysite į savo emocinę būseną, o sąmoningas spalvinimas nuves išsvajotų pokyčių link.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes