online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Knyga.Žiemos nuotaika
0 įvertinimai

Knyga.Žiemos nuotaika

Leidykla: Obuolys
Leidimo metai: 2016
Viršelis:
Puslapių: 24
ISBN: 9786090401781
Internetu: 0.84 €
Knygyne: 0.99 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Susikurkite žiemos nuotaiką be įtampos ir streso Žiemos nuotaika – tai stebuklo laukimas, namų jaukumas, šaltos nakties tyla, siaučiančių sniege vaikų klegesys... Spalvindami šios knygelės iliustracijas, atrasite savąją žiemą, priartėsite link dvasinės ramybės ir harmonijos. Moksliškai įrodyta, kad spalvinimas – tai naujoji meditacija, raminančiai veikianti protą ir kūną. Leiskitės į žiemos nuotykį – žaiskite spalvomis, grožėkitės atgijusiais vaizdais ir savo darbu. Juk kūrybinis darbas padeda formuoti pozityvią savivertę, skatina saviraišką ir mažina vidinę įtampą.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes