online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Knyga.Žiemos spalvos
0 įvertinimai

Knyga.Žiemos spalvos

Leidykla: Obuolys
Leidimo metai: 2016
Viršelis:
Puslapių: 24
ISBN: 9786090401798
Internetu: 0.84 €
Knygyne: 0.99 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Tegul žiemos spalvos suteikia jūsų gyvenimui vidinės ramybės ir harmonijos Ilgi vakarai prie židinio su puodeliu arbatos, girgždantis po kojomis sniegas, apšarmoję langai ir valiūkiškas nusileidimas nuo kalno rogutėmis... Štai tikroji žiema! Pasisemkime malonių įspūdžių, susiliekite su besiilsinčia gamta ir atraskite vidinę ramybę su „Žiemos spalvomis“. Visame pasaulyje išpopuliarėjusi meno terapija – spalvinimo knygos – padeda šiuolaikiniam žmogui siekti dvasinės pusiausvyros, susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą, atsikratyti slogios nuotaikos. Atsipalaiduokite ir leiskitės drauge su žiemos spalvomis į ramybės ir harmonijos oazę.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes