online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


Papuošalai iš gumelių
0 įvertinimai

Papuošalai iš gumelių

Kat Roberts, Tessa Sillars-Powell
Leidykla: Alma littera
Leidimo metai: 2015
Viršelis:
Puslapių: 128
ISBN: 9786090116210
Internetu: 9.05 €
Knygyne: 10.90 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
*Nuolaidų kupono nr.
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Rankdarbiai iš gumelių – naujausių laikų mada! Naudodamiesi paprasčiausiomis plastikinėmis staklėmis ar vąšeliu galite susikurti ryškių spalvingų žiedų, apyrankių, aksesuarų, talismanų ir dar daugybę kitų rankdarbių. Knygoje pateiktos smulkios 60 originalių projektų, įtraukiant visas vaivorykštės spalvas, instrukcijos. Pinti iš gumelių pastaruoju metu tapo itin populiaru ir čia rasite viską, ko reikia, kad netrukus taptumėte įgudusiu šios srities meistru! Kat Roberts yra dizainerė, aistringa pynėja, kurianti ir iš atliekų, gyvenanti Brukline, Niujorke. Jos darbai publikuoti „30-Minute Bracelets“, „Friendship Bracelets“, „The New York Times“, „DIY Network“ and „Buzzfeed“. Taip pat Kat vadovauja kelioms amatų dirbtuvėms. Tessa Sillars-Powell yra profesionali menininkė. Ji baigė Karališkąjį Velso muzikos ir dramos koledžą, daug nuveikė kaip dizainerė, dekoracijų ir kostiumų kūrėja, dabar dirba Londone laisvai samdoma menininke ir konsultante.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes