online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
30
Laukiniai
0 įvertinimai

Laukiniai

C. Alexander London
Leidykla: Nieko rimto
Leidimo metai: 2020
Viršelis:
Puslapių: 224
ISBN: 978609441619
Internetu: 6.23 €
Knygyne: 8.90 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

BĖK!

Kitas, kabindamasis visomis keturiomis, skuodė per pievą medžių link.

Didžiulis dangus virš galvos buvo žydrutėlis, o saulė plieskė ryškia geltona dienos šviesa.

Vos prieš kelias akimirkas jis prabudo iš miegų savo urvelyje, o dabar už nugaros kaukė ir urzgė gauja medžioklinių šunų.

Kartais gyvenimas gali pasikeisti per sekundę. Dar ką tik meškėnas Kitas kylant saulei sapnavo saldžiausius sapnus apie kankorėžių saldainius, o dabar jis turi išgelbėti visus Laukinius gyvūnus nuo Beblusių rūstybės. Žūdama mama jam patikėjo paslaptingą akmenį, kuris gali padėti įrodyti, kad Laukiniai visiems amžiams turi teisę gyventi po Raižytu dangumi. Tik tie, kurie turėtų Kitui padėti, patys jam pastoja kelią. Ar pavyks suvienyti visus bendram tikslui? Ar užteks drąsios širdies ir sumanumo? Kad ir kaip kankintų abejonės, Kitas negali leisti, kad mylimiausių netektis nueitų perniek. Jis kovos iki galo.

 

Nuo seno gyvūnų pasaulis pasidalijęs į dvi dalis – Laukinių ir Beblusių. Pastariesiems, atrodytų, ir taip gyvenimas neblogas – turi savo šeimininkus, šiltą guolį ir maisto. Tačiau Beblusiams to negana. Jie nenori pripažinti Laukinių gyvūnų ir laiko juos prastesniais, todėl žūtbūt siekia šiuos išguiti iš Kulkšnialaužių skersgatvio. Užduotis pakeisti Laukinių likimą tenka mielam meškėnui Kitui. Ant jo pečių nugula sunki netekties ir atsakomybės našta, su kuria jis žūtbūt pasiryžęs susidoroti.

Ši amerikiečių rašytojo C. Alexanderio Londono (g. 1980 m.) knyga nukels į margą gyvūnijos pasaulį, kuriame verda be galo įdomus gyvenimas, už kurį kiekvienam Laukiniui teks pakovoti.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes