online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Lietuvių k. testai 4 kl.
0 įvertinimai

Lietuvių k. testai 4 kl.

Liuba Stankevičienė, Vilija Pridotkienė, Rima Skirkevičienė
Leidykla: Šviesa
Leidimo metai: 2014
Viršelis:
Puslapių: 80
ISBN: 978543006281
Internetu: 5.13 €
Knygyne: 5.40 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Mokslo metų pabaigoje ketvirtos klasės mokiniai atlieka įvairių dalykų baigiamuosius testus. Ir vaikams, ir mokytojams, ir tėvams rūpi, kad rezultatai būtų kuo geresni. Šis leidinys – puikus pagalbininkas rengiantis baigiamajam ketvirtos klasės lietuvių kalbos testui. Vaikas gali praktikuotis ir namie, ir klasėje. Leidinyje pateikiami lietuvių kalbos testai parengti atsižvelgiant į Pradinio ugdymo bendrųjų programų numatomus pasiekimus. Šiuos lietuvių kalbos testus galima taikyti mokinio pasiekimams įvertinti lygiais (pagal Bendrąsias programas) ir ugdymo kokybei gerinti. Leidinį sudaro dvi dalys:

1. „Lietuvių kalbos testai 4 klasei",

2. „Lietuvių kalbos testų 4 klasei vertinimo aprašai", kuriuos rasite www.sviesa.lt.

 

Kiekvieną testą sudaro trys dalys:

• I dalis. Teksto suvokimas,

• II dalis. Rašymas,

• III dalis. Kūrybinė užduotis.

Leidinio autorės tikisi, kad patirtis, kurios mokiniai įgis atlikdami šiuos testus, jiems padės sėkmingai atlikti baigiamąjį lietuvių kalbos testą ir gauti už jį puikų įvertinimą.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes