online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Lietuvių k. testai 8 kl.
0 įvertinimai

Lietuvių k. testai 8 kl.

Auksė Petruševičienė
Leidykla: Šviesa
Leidimo metai: 2018
Viršelis:
Puslapių: 88
ISBN: 978543006837
Internetu: 5.13 €
Knygyne: 5.40 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Leidinys skiriamas VIII klasės mokiniams, kurie rengiasi laikyti standartizuotą lietuvių kalbos testą. Testai parengti remiantis Atnaujinta lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrąja programa (2016 m.). Leidinį sudaro trys dalys. Pirmoje dalyje „Skaitymas“ pateikiama po 9 teksto suvokimo ir kalbos žinių taikymo testus. Kiekviename kalbos žinių taikymo teste yra po 4 užduotis – iš fonetikos, morfologijos ir sintaksės. Atlikę testus mokiniai gali pasitikrinti savo pasiekimų lygį užpildydami įsivertinimo lenteles. Antroje dalyje „Rašymas“ pateiktos 9 tekstų kūrimo užduotys. Mokiniams siūloma kurti ap­rašymą, pasakojimą, samprotavimą, asmeninį ir dalykinį laišką, straipsnį, instrukciją, recenziją, die­noraštį. Kiekvienos užduoties pradžioje primenami žanro reikalavimai. Testų pabaigoje – įsiver­tinimo lentelės, suskirstytos pagal mokinių pasiekimų lygį. Prieduose (trečiojoje leidinio dalyje) pateikiamas literatūros sąvokų žodynėlis. Taip pat mokinių pasiekimų, ir jų vertinimo aprašai.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes