online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
x
Atsiprašome, šiuo metu svetainėje įvyko klaida! Todėl svetainės funkcionalumas gali būti sutrikęs. Supratau
80
Lietuvos spaudos fotografija
0 įvertinimai

Lietuvos spaudos fotografija

Leidykla: Lietuvos spaudos fotografų klubas
Leidimo metai: 2017
Viršelis:
Puslapių: 196
ISBN: 977182221300
Internetu: 3.99 €
Knygyne: 19.95 €
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Šiame leidinyje pristatoma jau 16-ojo nacionalinio konkurso Lietuvos spaudos fotografija 2017“ laureatus – geriausius šalies spaudos fotografų darbus, atrinktus ir įvertintus tarptautinės vertinimo komisijos. Jame taip pat rasite trumpą praėjusių metų spaudos fotografų veiklos kroniką, klubo rengiamo tarptautinio fotožurnalistikos festivalio „Vilniaus fotografijos ratas“ pristatymą. Skyriuje „Istorija fotografijose“ Stanislovas Žvirgždas apžvelgia 1967–1987 m. Lietuvos fotografijos almanachus. Konkursui, kurio laureatų fotografijos publikuojamos šiame leidinyje, fotografijas pristatė 106 autoriai, jo temos: „Naujienos“, „Gyvenimas“, „Portretas“, „Kultūra ir pramogos“, „Diplomatija“, „Kariuomenė“, „Sportas“, „Gamta ir jos apsauga“, „Spindesys“, „Reportažas“, „Fotopasakojimas“, „Europos metai“ (šiai temai leista pateikti per pastaruosius penkerius metus sukurtas fotografijas). Komisija vertino keturis tūkstančius darbų. Vienintelėje „Spindesio“ temoje leidžiama fotografijas apdoroti kompiuterinėmis programomis, nesilaikant fotožurnalistikos taisyklių. Jau devintąjį kartą išrinktas „Kolegų prizas“ – kas jo vertas, nusprendžia patys konkurso dalyviai, rinkdami iš visų į metraštį ir parodą patekusių fotografijų. Fotožurnalistika – dokumentas, kuriuo gyvenimo realybė ir spalvos atskleidžiamos vizualiniais sprendimais. Juk žinia yra žinojimas, pažinimas ir tai nebūtinai įvykis, tai gali būti mus supančio pasaulio atspindys. Žiūrėjimas į paprastus dalykus ir sugebėjimas juos pamatyti – vienas fotožurnalisto uždavinių. Neatsitiktinai leidinys pradedamas trijų dešimčių metų senumo fotografijomis. Šioje simbolinėje praeities rubrikoje – šalies laisvės žygio liudijimas. Tikėtina, kad didesnė dalis šių fotografijų yra sukurtos ne fotožurnalistų, o struktūrų, tuo metu kontroliavusių laisvą spaudą. Tačiau žvelgdami į šias fotografijas galime suprasti, kiek fotografija, kaip dokumentas, yra svarbi šalies istorijai. Juk gimę jau nepriklausomybę atgavusioje Lietuvoje mažai ką žino apie šį svarbų šalies istorijos faktą, apie žmonių ryžtą ir nepasidavimą, tikėjimą savo šalies ateitimi. Šiose fotografijose matomi veidai tų, kuriems tuometė sistema iš jų gyvenimo jau buvo išbraukusi ne vienus metus, įvairiai juos izoliuodama nuo visuomenės, bet jie nepasidavė, jie tikėjo!

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes