online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Linijų pasaulis
0 įvertinimai

Linijų pasaulis

S.Kančelskienė
Leidykla: Vasiliausko K.J. įmonė
Leidimo metai: 2007
Viršelis:
Puslapių: 400
ISBN: 978995565502
Internetu: 1.52 €
Knygyne: 1.79 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Darželyje nesiekiama išmokyti vaikų rašyti, tačiau formuojama rašymo motyvacija,lavinamas regimasis suvokimas, rankos judesiai. Šis etapas labai reikšmingas mąstymui, vaikas pratinamas sukaupti dėmesį, ugdomi tvarkingumo, kruopštumo įgūdžiai, pasitikėjimas savo jėgomis. Pedagogo tikslas — sužadinti vaiko norą išmokti skaityti ir rašyti, drąsinti, skatinti vaikus, bandančius imituoti raštą, lavinti akių judesius, pirštų, riešo lankstumą.

Vaikai pratinami taisyklingai laikyti pieštuką, teptuką, atlikti ritmiškus, dinamiškus judesius. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti rankų, pirštų motorikai lavinti. Svarbu skatinti skaitymo ir rašymo motyvaciją, pajusti pažinimo džiaugsmą. Kiekvieno vaiko poreikiai yra skirtingi, todėl įgūdžiai formuojasi individualiai.


Aplink save matydami raides, užrašus, knygas, žurnalus, skaitmenis, natas vaikai sužino apie raštą. Sužino, kad raštas gali būti įvairus: rašytas ranka, spausdintas, piešinių raštas, aklųjų raštas (Brailio), kad yra didžiosios ir mažosios raidės. Vaikai pradeda suvokti sakytinės ir rašytinės kalbos santykį.

Rašto krypties suvokimas glaudžiai siejasi su erdviniu vaizdinių suvokimu. Pedagogui labai svarbu padėti vaikui suvokti daiktų padėtį erdvėje, skirti dešinę ir kairę, jausti judėjimo kryptį (pirmyn, atgal, į viršų, į apačią, kairėn, dešinėn). Ne mažiau svarbu, kad vaikai praktiškai mokėtų pasinaudoti įgytomis žiniomis. Pedagogui būtina stebėti, tyrinėti, organizuoti, vertinti ir tobulinti ugdymo procesą.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes