online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Maironio Lietuva
0 įvertinimai

Maironio Lietuva

Leidykla: Vilniaus universiteto leidykla
Leidimo metai: 2018
Viršelis:
Puslapių: 164
ISBN: 978609070033
Internetu: 28.56 €
Knygyne: 33.60 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Knygoje skelbiamos originalaus dydžio autoriaus gyvenimo metais rankraščiu likusio ankstyvo Maironio (1862–1932) poetinio kūrinio „Lietuva“ (1888) autografo faksimilės, šaltinio aprašas ir du straipsniai apie rankraščio kilmę ir istoriją bei kultūrinę vertę. Dvidešimt šešerių metų jaunuolis, tuo laiku dar nepasirinkęs savo žinomojo poetinio pseudonimo ir pasirašęs „J. Maculevičius“, šį savo pirmąjį eiliavimą dedikavo ir įteikė Lietuvos poetui ir vyskupui Antanui Baranauskui (1835–1902) 1888 metais, baigęs Kauno kunigų seminariją, prieš išvykdamas tęsti mokslų į Sankt Peterburgo dvasinę akademiją. Poemą sudaro 1366 eilutės. Rankraštis saugomas Vilniaus universiteto bibliotekoje. Kūrinys pirmą kartą skelbiamas atskiru leidiniu.

„Lietuva“ – tai pirmoji Maironio parašyta poema. Ji tyrėjų dažnai įvardijama poeto laboratorija ar dirbtuvėmis, nes iš jos išaugo nemažai vėlesnių Maironio kūrinių.

Knygos rengėjai – Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinių tyrimų ir paveldo rinkinių departamento Rankraščių skyriaus vadovė dr. Inga Liepaitė ir Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Literatūros ir kultūros tyrimų instituto A. J. Greimo semiotikos ir literatūros teorijos centro prof. dr. Paulius V. Subačius.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes