online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Matematikos testai 4 kl. pagal standartizuotą matematikos programą
0 įvertinimai

Matematikos testai 4 kl. pagal standartizuotą matematikos programą

Jurgita Blažienė, Andželika Padarauskienė
Leidykla: Didakta
Leidimo metai: 47
Viršelis:
Puslapių: 2016
ISBN: 978609442102
Internetu: 4.70 €
Knygyne: 4.95 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Šis matematikos testų sąsiuvinis skirtas 4 klasės mokiniams, norintiems pasitikrinti žinias ir gebėjimus, kurių įgijo pradinėje mokykloje. Testai sudaryti pagal ES struktūrinių fondų projekto „Standartizuotų mokinių pasiekimo vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas“ parengtą Standartizuotą programą. Pateiktos užduotys atitinka standartizuotam testui keliamus reikalavimus. 7 testuose patikrinami visi Standartizuotoje programoje aprašyti mokinių gebėjimai. Testai sudaryti vadovaujantis Standartizuotose programose apibrėžtomis proporcijomis pagal veiklos/turinio sritis (skaičiai ir skaičiavimai; reiškiniai, lygtys ir nelygybės; geometrija, matai ir matavimai; statistika; komunikavimas ir problemų sprendimo bendrosios strategijos), kognityvinių gebėjimų grupes ( žinios ir supratimas; taikymas; aukštesnieji mąstymo gebėjimai), pasiekimo lygius (patenkinamas; pagrindinis; aukštesnysis). Rengiant užduotis, buvo laikomasi principo, kad vienas uždavinys tikrina vieną gebėjimą. Užduotys vertinamos pagal vertinimo instrukciją.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes