online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Matematikos užd. V kl. (srija
0 įvertinimai

Matematikos užd. V kl. (srija "SPĖK")

Antanas Apynis, Rokas Tamošiūnas, Marius Zakarevičius
Leidykla: Šviesa
Leidimo metai: 2015
Viršelis:
Puslapių: 80
ISBN: 978543006446
Internetu: 4.80 €
Knygyne: 5.05 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Tarptautinis penkiolikmečių tyrimas (OECD PISA) atskleidė, kad Lietuvos penkiolikmečių matematinio raštingumo ir skaitymo gebėjimų rezultatai yra žemiau tirtų šalių bendraamžių vidurkio. Kadangi gebėjimų lavinimas nėra greitas procesas, tikslinga skirti pastangų ir laiko siekiant geresnių matematinio raštingumo bei skaitymo gebėjimų pasiekimų. Todėl parengėme pagalbinę priemonę, kuri padeda ugdyti ne tik matematinius gebėjimus. „Spėk“ tikslas – lavinti matematinio raštingumo ir skaitymo gebėjimus jau nuo penktos klasės. Šioje mokymo(si) priemonėje pateikiama aktualių, įdomių realaus gyvenimo uždavinių, kurie apima visas penktos klasės turinio sritis. Užduotyse gausu situacijų, kuriose matematika taikoma paprastiems ir gana sudėtingiems reiškiniams paaiškinti ir prognozuoti. Daugiau dėmesio skiriama 4–5 pasiekimų lygmens uždaviniams. Siekiant išlaikyti mokinių susidomėjimą ir motyvaciją, užduotys tikslingai nėra dėliojamos sunkėjimo tvarka. Apgalvota patarimų sistema, kurios paskirtis – ne tik mokyti, bet ir padėti / skatinti mokytis. Leidinyje gausu žaismingų iliustracijų. „Spėk“ nėra pririštas prie jokio konkretaus vadovėlio, todėl tinka kaip papildoma mokymo (si) priemonė. Įdomių uždavinių čia gali rasti ne tik penktokai, bet ir aukštesniųjų klasių moksleiviai. Leidinyje pasikartoja „Spėk“ motyvas, kurio svarbiausias tikslas – lavinti matematinę juslę ir skatinti susimąstyti apie uždavinio esmę tiek prieš pradedant jį spręsti, tiek įsivertinant pabaigoje.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes