online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Mažoji grafika
0 įvertinimai

Mažoji grafika

Aistė Kvičiuvienė
Leidykla: Lucilijus
Leidimo metai: 2017
Viršelis:
Puslapių: 32
ISBN: 978995532349
Internetu: 3.18 €
Knygyne: 3.35 €
Internetu šios prekės įsigyti nėra galimybės. Knygą galite įsigyti šiuose knygynuose: atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Tai knyga mokytojui (priešmokyklinio, pradinio, specialiojo ugdymo pedagogams), tėvams, kurie nori veiklą paįvairinti užduotimis erdvinės orientacijos lape (langeliuose) ugdymui. Knygos „Mažoji grafika“ užduotys padės formuotis erdvinės orientacijos popieriaus lape įgūdžiams, lavinti akies ir rankos koordinaciją, smulkiąją motoriką, regimojo dėmesio ir suvokimo įgūdžių formavimą. Be pagrindinės užduoties – piešimo pagal instrukciją (teiktina lentoje ar diktuojant) – pateikiama medžiagos kalbos ugdymui: eilėraščių apie piešiamą objektą su stambiosios ir smulkiosios motorikos lavinimo komentarais, skiemenuočių, greitakalbių, mįslių. Pasiruoškite prieš pradėdami darbą: • Pasiruoškite pratyboms plonai rašantį juodą flomasterį ar nudrožtą pieštuką kontūrui vesti ir minkštus spalvotus pieštukus spalvinimui. • Vaikas pakartoja ir parodo, kur yra lapo viršus, apačia, kairė ir dešinė pusės. • Vaikas paprašytas pasako, kas pavaizduota lapo kairiajame viršutiniame kampe, dešiniajame apatiniame kampe ir t. t. • Prieš pradedant piešti, įsitikinkite, kad vaikas teisingai laiko rašymo priemonę. • Garsiai perskaitykite lapo viršuje užduoties turinį ir įsitikinkite, kad vaikas teisingai suprato, ką turės daryti. Geriausia, jeigu vaikas garsiai pakartos užduoties tikslą. • Paveikslėlių kontūrus pieškite iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią, iš dešinės į kairę, iš apačios į viršų. • Vedžiodamas kontūrą pagal instrukciją, vaikas turi neatitraukti rankos ir nesukioti popieriaus lapo. • Atlikęs užduotį, vaikas kartu su suaugusiuoju aptaria savo atliktą darbą ir jį įvertina. • Paveikslėlius reikia spalvinti su pieštukais iš kairės į dešinę arba iš viršaus į apačią. Pradėjus spalvinti horizontaliai, spalvinimo krypties nekeisti.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:
Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes