online konsultacija
Darbo dienomis 9:00 - 18:00


x
PRENUMERUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ
x
Šioje svetainėje naudojame slapukus, jie padeda pagerinti Jūsų naršymo kokybę. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos. Sutinku
Mažoji IKIGAI knyga
0 įvertinimai

Mažoji IKIGAI knyga

Ken Mogi
Leidykla: Jotema
Leidimo metai: 2018
Viršelis:
Puslapių: 208
ISBN: 978995513751
Internetu: 8.71 €
Knygyne: 10.25 €
Vnt.
atsiimti knygyne
Įtraukti į pirkinių sąrašą
Šią prekę galite rezervuoti bet kuriame iš žemiau pateiktų „VAGA“ tinklo knygynų. Prekės rezervuojamos ne ilgesniam kaip 2 darbo dienų laikotarpiui. Už prekes galite atsiskaityti knygyne prekių atisėmimo metu. Su savimi būtina turėti rezervacijos patvirtinimo laišką (spausdintą arba mob.telefone).
*Vardas, pavardė

*Telefono nr.

*El.pašto adresas

*Kiekis
Lojalumo programos nariai privalo nurodyti tą telefono numerį, kuris registruotas lojalumo progamoje. Jei telefono numeris neatitiks lojalumo programos anketoje nurodyto numerio, nuolaida nebus taikoma.
*Pasirinkite knygyną:

Pamatinė japonų koncepcija, padedanti atrasti gyvenimo tikslą Ikigai yra požiūris, turintis galią keisti jūsų gyvenimą. Japonai kalba apie ikigai kaip apie priežastį, verčiančią keltis rytais. Tai kažkas, kas neleidžia prarasti entuziazmo, nesvarbu, kas tu esi — garsiojo Šinkanseno traukinio vagonų valytojas, ką tik gimusio kūdikio mama ar „Michelin“ žvaigžde įvertinto sušių restorano savininkas. Visuose šių žmonių veiksmuose glūdi 5 ikigai principai: 1 principas:??Pradėkite nuo mažų dalykų 2 principas:??Atsipalaiduokite 3 principas:??Siekite darnos ir tvarumo 4 principas:??Džiaukitės mažais dalykais 5 principas:??Būkite čia ir dabar Bet kaip atrasti savąjį ikigai? Kaip ikigai padeda pasiekti laimę? Japonų neuromokslininkas ir populiarių knygų autorius Ken Mogi pateikia įžvalgią šio gyvenimo būdo analizę, įtraukdamas mokslinius tyrinėjimus bei tiesioginę patirtį ir kartu spalvingai pasakodamas apie Japonijos kultūrą ir istoriją. Apie autorių Ken Mogi yra Tokijuje gyvenantis neuromokslininkas. Jis dirba vyriausiuoju tyrėju „Sony“ mokslinėje medžiagų laboratorijoje ir skaito paskaitas keliuose universitetuose. Jo misija — „išspręsti vadinamąją proto ir smegenų santykio problemą“. 1985 m. K. Mogi baigė Tokijo universitetą, 1987 m. įgijo teisės mokslų daktaro laipsnį, o 1992 m. apsigynė disertaciją „Matematinis raumenų susitraukimo modelis“, už kurią jam buvo suteiktas medicinos mokslų daktaro laipsnis. Vėliau dirbo tiriamąjį darbą „Riken“ ir Kembridžo universitete. Jis taip pat yra rašytojas ir diktorius. Ken Mogi buvo pirmasis pranešėjas iš Japonijos, dalyvavęs 2012 m. kovo mėnesį vykusioje TED konferencijoje. K. Mogi išleido daugiau negu 50 knygų, kurių daugelis parašytos japonų kalba. Autorius neapsiriboja tik neurologijos mokslo problemomis, jis taip pat gvildena filosofines, istorines, meno, švietimo ir lingvistines temas. Jo knygos dažnai naudojamos kaip stojamųjų egzaminų medžiagos šaltinis. 2005 m. už knygą „Smegenys ir vaizduotė“ K.?Mogi gavo Hideo Kobajašio apdovanojimą, o 2008 m. už knygą „Iš čia į visur“ — Takeo Kuvabaros akademinį apdovanojimą.

Įvertinimas:

Blogas           Geras

Parašyti įvertinimą

*Jūsų vardas:


*Jūsų apžvalga: Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
*Patvirtinimo kodas:
Pirkę šią knygą, pirko ir šias prekes